Uzliec Šo Divu Komponentu Kompresi Uz Sava Kakla, Paturi To, Un Iegūsti Stipru Un Noturīgu Imunitāti Uz Visu Mūžu!

Šī recepte ir nākusi no pagājušā gadsimta, pie tam jāsaka, ka šajā receptē nav īpaši nekā pārsteidzoša, ja ņemam vērā faktu, ka jau sen atpakaļ cilvēkiem bija skaidrs, ka ēdienā saturošais jods ir ārkārtīgi veselīgs un nepieciešams jebkuram cilvēkam un tā pareiza organisma darbībai. Ja tava imūnsistēma nav tik stipra, kā vēlētos, vai Tev ir problēmas ar vairogdziedzeri, tad šī recepte būs kā reiz piemērota tieši Tev!

1-14

Nepieciešamās sastāvdaļas :

Svaigi no paciņas attaisīta sterila un tīra marle
Aptuveni 3 ķiploki ar kopējo svaru no 500-600 gramiem.

Līdzekļa pagatavošana 

Vispirms sīpoli ir ļoti smalki jāsagriež, vislabākais veids, būtu tos iemest blenderī, bet ja šādas iespējas nav, tad nāksies tos griezt maksimāli mazos gabaliņos ar roku. Pēc tam, kad esat ieguvuši mazus sīpolu gabaliņus – uzlieciet tos uz marles un saspiediet tos ar karoti, lai tie būtu kā putra.

Lietošana!

Uz marles izveidojušos veidojumu pieliec pie sava kakla. Papildus Jums būs nepieciešams kāds drēbes gabals, vislabākajā variantā šalle. Komprese uz kakla ir jātur aptuveni 1,5 – 2 stundām, tāpēc ļoti ieteicams no nosaitēt ar šalli, lai komprese neizkustētos no savas pastāvīgās vietas, līdz ar to būsiet droši, ka rezultāts būs acīmredzams. Kompresi ir ieteicams lietot no 2 – 3x reizēm nedēļā. Mēnesī tās ir 8 – 12 reizes. Aptuveni pēc mēneša, Jūs jutīsiet spēka un imunitātes pieaugumu. Lai izdodas!

loading...