Jauns un bīstams mašīnu zagšanas veids! Zagšanas gadījumi tikai pieaug. Lūk, kas pašlaik zināms par jauno shēmu!

Mēs visi pavisam noteikti zinām, ka auto zagļi kļūst daudz gudrāki un zinošāki. Kā piemēram, Harkovā ļaundari izdomājuši ļoti efektīvu, ātru shēmu zādzībām, kas nopietni satrauca lielu daļu interneta lietotājus.

 Zagļi izmanto faktu, ka lielākā daļa cilvēku atstāj savas automašīnas atslēgas mājokļu gaitenī, gandrīz tieši pie ārdurvīm. Un ko tu domā par šo?

Līdz ar to ļaundariem pietiek piekļūt pietiekoši tuvi dzīvokļa durvīm. Tad zagļi nolasa automašīnas durvju atbloķēšanas kodu, izmantojot speciālu aprīkojumu.

Tātad principā visiem zināmā sociālā tīkla Facebook lapā “Harkova 1654” par šo, mums minēto atgadījumu ticis uzrakstīts sekojošais:

“Vakarā darba varoņu ielā 32 A uzlauza durvis ar domofonu.(Kas šī par ierīci? Domofons jeb sarunu ierīce pie ārdurvīm paredzēta, lai mājoklī esošie varētu uzzināt, kas pie viņiem vēlas nākt ciemos, savukārt svešie bez atļaujas netiktu pat kāpņu telpā.) Sākumā viņi gāja pa kāpņu telpu un apstājās pie dzīvokļiem, lai nolasītu mašīnu atslēgas kodus, bet pēc tam aizdzina automašīnas, kas bija novietotas pie mājas.”

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...