Vai Tava Intīmā Zona Smaržo Veselīgi? 5 Biežākās Un Neveselīgākās Maksts Smakas, Kuras Atbaidīs Jebkuru Vīrieti!

Makstij ir  smarža. Katrai makstī ir atšķirīgs aromāts, kas ir faktiski maksts baktēriju kombinācija, pārtika ko jūs ēdat, jūsu personīgā higiēna un daudzums sviedru jūsu organismā. Dažas sievietes izmanto smaržas un želejas, lai segtu pat smaržu, bet tas ir bīstams ieradums, kas var traucēt jūsu maksts pH līdzsvaru un radīt papildu problēmas.

Dažām sievietēm ir lielāka maksts smarža nekā citām. Ja jūsu maksts smaržo dīvaini un to pavada pietūkums, sāpes vai novadīšanas, tas var liecināt par noteiktām veselības problēmām. Tas ir iemesls, kāpēc jums ir nepieciešams, atpazīt 5 kopējās maksts smakas.

Metāliska smaka

Metāliskā smarža nāk no maksts ,kad  Jūsu periods ir pagājis, vai pēc tam, kad iekšējā ejakulācija sagrauj jūsu maksts pH. Smarža parasti dodas prom, pēc brītiņa, tādēļ, ja tas turpinās ilgāku laiku, jums ir nepieciešams, apmeklēt ārstu.

Zivju smaka

Zivju smarža no maksts parasti rodas rezultātā no  baktēriju līdzsvara trūkuma vai STI. Gan stāvoklis izdala neticamu smaržu, kas parasti nāk āŗā kopā ar pelēku vai baltu izlādi.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu!

loading...