Valtera labākais draugs – Bērents paziņojis : “Nebija jau tā, ka Valčam tik slikti kļuva pēkšņi…”

Joprojām to ir ļoti grūti pieņemt, ka Latvijā no savas dzīves aizgājis tik labsirdīgs un cilvēkiem mīļš cilvēks, kas pats ir palīdzējis simtiem dažādu bērnu un radis iespēju rast smaidu ikvienam, lai gan pašam nemaz nav gājis viegli, taču viņš to spēja! Viņš bija Televīzijas zvaigzne ar augstāko izglītību politikas zinātnē. Viņš bija ļoti stiprs cilvēks, kurš nekad nesūdzējās par savu dzīvi.

Viņš cīnījās ar smago slimību – Vēzi. Lieki teikt, ka viņš vienmēr bija pozitīvs un priecīgs, tomēr smagā slimība viņu uzveica un tas šajā visā ir pats skumīgākais. Valtera sapņi bija apprecēt savu skaisto sievieti Kristīni, kā arī kļūt par bērna tēvu, diemžēl viņš to nepaspēja izdarīt.

17. Oktobrī Latviju pāršalca ļoti skumja ziņa – Valtera sāpes beidzot norima, jo viņa dvēsele pameta viņa jau tā nomocīto ķermeni. Drīz vien pēc traģēdijas atklājās daudz un dažādas lietas, ko cilvēki nemaz par Valteru nav zinājuši, kā arī atklājās, ka Valteram ir brālis, taču to zinājis tikai retais.

“Nebija jau tā, ka Valčam tik slikti kļuva pēkšņi. Slimība, kura viņam bija atgriezusies, Valteru saēda lēnām un pamazām. Jau ilgu laiku Valters mocījās ar mežonīgām sāpēm”, žurnālam izteicās Valtera ļoti tuvais draugs Mareks Bērents. Mareks pastāstīja arī to, ka Valters piedalījās Mārtiņa Freimaņa piemiņas koncertā ar smaidu sejā, taču viņš ar lielām sāpēm cīnījies jau tad.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...