Vērtējam Visas Zodiaka Zīmes! Kāda Iespēja, Ka Šīs Zodiaka Zīmes Slepus Plāno Slepkavību?

9. vieta VĒRSIS
Viņam svarīga ir efektivitāte un struktūra. Vērši vēlas, lai lietas vienmēr notiek labākajā iespējamajā veidā. Lai gan Vērsis, iespējams, spētu kādu nogalināt, ja viņš to ļoti vēlētos, tas nav kaut kas, kas notiktu spontāni. Vērsim vajadzētu zināt, ka tas tiešām ir labākais lēmums, un tad viņš varētu nosvērties par šādu soli.

8. vieta MEŽĀZIS
Ja Mežāzim nāktos nogalināt, viņš darītu visu iespējamo, lai nekad netiktu pieķerts. Spontāna slepkavība neietver nekādu plānošanu un precizitāti, tādēļ to gan Mežāzis nedarītu. Ja viņam tomēr kaut kad sanāktu kādu nogalināt pēkšņi, tad viņš pēc tam būtu pats uz sevi ļoti dusmīgs, ka nav bijis spējīgs savaldīties.

7. vieta LAUVA

Skaļā, nedaudz dīvainā un uz dramatismu nosliektā Lauva dažkārt varētu “parauties” uz momentu, kas novestu pie slepkavības. Tomēr, runājot par Lauvu, viņai noteikti būtu vajadzīga uzmanība par to, ko viņa ir izdarījusi, tādēļ Lauva, visticamāk, varētu būt sērijveida slepkava, nevis vienkārši nopūlēties ar kāda viena cilvēka nogalināšanu.

6. vieta STRĒLNIEKS

Ja gribi kādu impulsīvu lēmumu pieņēmēju, tālāk par Strēlnieku nevajag skatīties. Viņš dzīvo pēc moto “labāk ir lūgt piedošanu, nevis prasīt atļauju”. Tā kā Strēlnieks būtu spējīgs uz slepkavību, kuru vēlāk diezgan nožēlos.

5. vieta JAUNAVA

Ja Jaunava tiks izaicināta, viņa būs spējīga cīnīties pretī un sevi aizstāvēt. Šī aizstāvēšanās var būt pietiekami spēcīga, lai tā nonāktu līdz slepkavībai. Pēc tam, kad šie emociju uzliesmojumi būtu beigušies, Jaunava noteikti izdomātu, kā izkļūt no situācijas.

4. vieta ŪDENSVĪRS

Ūdensvīrs ir ļoti neparedzams, tādēļ tu nekad nevari zināt, kuru viņa pusi tu izaicini. Vai nu tā būs jautrā vai arī tumšā puse, kas nav pārāk iepriecinoša. Nepareizajā dienā un nepareizajā laikā šī tumšā puse var izdarīt briesmu lietas, kas varētu nozīmēt, ka tā ir tava pēdējā diena.

3. vieta AUNS

Temperaments, temperaments, temperaments. Emociju izvirduma brīdī Auns var sastrādāt gandrīz jebko. Auns 100% ir spējīgs uz slepkavību, tādēļ labāk ir nebūt viņa ienaidniekam.

2. vieta SKORPIONS

Skorpions īsti netic atbildībai. Ja Skorpions izdarītu slepkavību, viņš vainu noveltu uz apstākļiem un to, ka viņš nav bijis spējīgs sevi kontrolēt. Tādēļ atceries, ka brutāla slepkavība noteikti nemaz nav bijusi viņa vaina (vismaz viņš centīsies tevi par to pārliecināt).

1. vieta DVĪŅI

Nav citas zīmes, kuru būtu tik grūti paredzēt. Lai arī kādā noskaņojumā vai dzīves posmā būtu Dvīņi, tu nekad nebūsi gaidījis to, ko viņi varētu izdarīt. Un ja godīgi – deviņās no desmit reizēm arī paši Dvīņi nebūs to gaidījuši.

Avots

loading...