Vēzis Tiks Pilnībā Iznīcināts Ēdot Šos 7 Ēdienus. Laiks Sākt Tos Lietot Arī Savā Uzturā

Ar šo procesu audzēja šūnas ir arī apgādātas ar barības vielām, un tie izplatās caur asinīm. Tieši tāpēc viņiem ir nepieciešams vairāk un vairāk asinsvadu.

Tātad, tie stimulē procesu angioģenēzi. Ir pierādīts, ka audzēja šūnas atbrīvo aktivatorus angioģenēzei. Viņu molekulas apkrāptu organismam radītos jaunos asinsvadus, kas palīdzēs sniegt audzēja šūnām barības vielas un skābekli.

Ir medikamenti, kas darbojas kā inhibitoriangioģenēzei, kas atšķirībā no ķīmijterapijas, nav uzbrukums veselās šūnām. Viņi vienkārši novērš to veidošanos asinsvados.

Svarīgs jautājums ir: Kā jūs varat vērsties pret vēzi? Mēs varam to izdarīt, bet izvēloties pareizu pārtiku, kas spēj apturēt audzēju augšanu to agrīnā stadijā.

Pārtikas produkti, kas pieturas angioģenēzei:

TOMĀTI 

Viens Harvard pētījums ir parādījis, ka vīrieši, kuri patērē termiski apstrādātus tomātus vai tomātu mērci vairāk nekā 4 reizes mēnesī bija 50% mazāks risks saslimt ar prostatas vēzi. Tomāti satur likopēnu, kam ir anti-angioģenēzes īpašības.

Atšķirībā no C vitamīna, summu likopēniem tomātu palielina, ja to apstrādā augstā temperatūrā vai vāra ar eļļu.

Maltītes ar kariju satur citas noderīgas vielas:

Kurkums– garšviela, kas kausē taukus un ir ļoti veselīga.

Vīnogu ādas satur resveratrolu, spēcīgu antioksidantu, kas ir zināms, lai samazinātu risku, sirds un asinsvadu slimībām.

Ir apstiprināts, ka tas nogalina baktērijas, novērš vēzi, palielinās dzīves ilgums ar dzīvniekiem, novērš bīstamos brīvos radikāļus, uzlabo sirds darbību, darbojas pret sēnītēm un vīrusiem, palielina enerģiju, uzlabo garīgo un fizisko veselību, uzlabo koncentrēšanos, remontē bojātu DNS izraisa starojumu utt. 225 ml sarkanvīns satur aptuveni 640 MCG par resveratrolu. Resveratrolu bagātinātājiem parasti apvienojumā ar vīnogu ekstraktu vai citu antioksidantu, tiek veikti devās 200-600 katru dienu. Pētījumi ir apstiprinājuši, ka Pinot Noir un Bordo satur lielāko daļu šīs vielas.

Divi iecienītākie dzērieni, kuri darbojas arī kā ķīmijterapija – kafija un zaļās tējas.

Mellenēm un avenēm ir  tumšā krāsa, kas ir saistīta ar fitoķimikāliju, kas ir zināma, lai aizsargātu pret dažādiem audzējiem. Tie novērš procesu angioģenēzi un samazina oksidatīvo stresu. Tas ir īpaši efektīvs pret olnīcu vēzi.

Ja jūs vēlaties lietot, kaut ko saldu un veselīgu, tad tumšā šokolāde ir pareizā izvēle, jo tā ir veselīga un laba sirds un asinsvadu veselībai, labam garastāvoklim un tajā pašā laikā darbojas pret sliktām šūnām.

loading...