Viņi Zināja, Ka Viņu Atradums, Kurš Atrodas Dziļi Zem Zemes Ir Patiesi Baiss, Taču, Kur Tas Viņus Noveda Tālāk Bija Vēl Biedējošāk!

3

Tuneļa ieeja.
Jaunatklātais tunelis ir simtiem metru garš, šķiet, ka tas nav bijis paredzēts parastajiem pilsētas iedzīvotājiem. Tās ieeja bija labi nomaskēta ar akmeņiem un lai tiktu līdz apakšai, nācās kāpt pa kāpnēm, kas veda vairāk nekā 40 metrus zem zemes.

04-Found-was-Sacred

Pirmās atklāšanas pazīmes jau tika atklātas 2003. gadā, taču ne visi riskēja doties iekšā, vietā, kur varēja atrasties tūkstošiem slazdu.

Izrādījās, ka galvenā ieeja ir vairāk nekā 1800. gadus veca, nav pārsteidzoši, cik labi tā saglabājusies?

5

Šajās pazemes ejās ir atrastas vairākas baisas skulptūras, kas cirstas no akmens. Šeit atrodamas arī rotaslietas un dažādiem asmeņiem. Līdz šim brīdim ir atrastas vairāk nekā 50 ‘000 dažādas rituāla detaļas un priekšmeti.

6

Arheologi ir izrakuši divus vērtīgus cilvēka kaulus, kuri iespējams ir bijuši šīs pilsētas valdnieki, tieši šī vieta valdniekiem bijusi domāta, kā milzīga katakomba, kurā viņi ir apglabāti kopā ar tūkstošiem rituālu lietu, lai pēcnāves dzīvē, viņiem netrūktu pilnīgi nekas!

7

Arheoloģiskā izpētē izrādījās, ka daudzas biedējošas skulptūras un dažādi rituāliem izmantojami objekti ir veidoti no apelsīnu keramikas, jā tu nepārlasījies, apelsīnu keramikas, lai cik dīvaini tas neliktos, šīs lietas ir saglabājušas, savu formu līdz pat šai dienai.

8

Šī vieta ir pilna pārsteigumu, arī virszemes kārtā ir atrastas dažādas lietas un objekti, kuriem nav īsta izskaidrojuma, pētnieki un arheologi cenšas darīt maksimāli, lai izpētītu, kam domātas dažādas rituāla izmantotās lietas.

09-Found-was-Sacred

Izpēte turpinās.
Šī senā kapu vieta, var atklāt daudzus noslēpumus par šīs senās civilizācijas dzīvi un rast atbildi un līdz šim nezināmiem jautājumiem. Kas tie par jautājumiem, zinātnieki neatbild, taču ir zināms tas, ka šīs senās kapu vietas ir ļoti saistītas ar pārdabiskām lietām, kuras daudzi cilvēki nevarēs izprast par šobaltdien.

10-Found-was-Sacred

Zinātnieki turpina izpēti arī šodien, un visticamāk tas notiks vēl vairākus gadus, jo platība, kuru jāpārskata ir neticami milzīga!

loading...