Latvijas Ministru prezidents Kariņš ir paziņojis ļoti nopietnu vēsti visai tautai

Gandrīz katrs zina, ka Krišjānis Kariņš ir Ministru prezidents un viņš ir nācis klajā ar paziņojumu iekšlietu ministram Sandim Ģirģenam lūgt skaidru paskaidrojumu, kā arī sniegt nepieciešamo ziņojumu par Latvijas Valsts policijas darbību 9. Maijā – Uzvaras parkā. Viņš uzvēra, ka bijis redzams tas, ka noteikti tiek pārkāpti, bet kāpēc policijas ekipāžas nerīkojās laikus un dienas beigās sastādīti protokoli bija tik maz ņemot vērā, ka tur bija ļoti daudz cilvēku? Tāpat viņs uzsvēra, ka pilnīgi visiem ir jāievēro noteikumi, neatkarīgi no tā kas tu esi, jo tas ir veselības un dzīvības jautājums.

Pie Kariņa teiktā pievienojās arī zināmais Nacionālās Apvienīas politiķis Jānis Dombravs. Jānis izteicās, ka pavisam noteikti gaidīs paskaidrojumus no Ģirģena par esošo notikumu, kura acīmredzami netika kontrolēta un rodas jautājums – Kāpēc? Iepriekš tika vēstīts, ka 9. Maijā kopā Uzvaras parkā tika fiksēti 44 pārkāpumi, kas liekas īpaši maz ņemot vērā, ka teju katrs pārkāpa 2 metru distancēšanās noteikumi.

No visiem 44 pārkāpumiem, kas tika konstatēti Uzvaras parkā, tikai 24 no tiem bija par fiziskā attāluma jeb 2 metru neievērošanu, kas liekas nesamērīgi maz, ņemot vērā cilvēku sūtītās bildes, kurās acīmredzami varēja redzēt cilvēku saspīlēto brūzmu vienam pie otra. Sociālajos tīklos jau cilvēki izteikušies, ka šis parādījis policijas reālo uzticību, jo viņu acu priekšā tika pārkāpti noteikumi, bet ko viņi lietas labā darīja?

Daudzi sociālajos tīklos izteikušies par esošo situācijas kopuma. Daudzi ir neapmierināti un nosoda policijas rīcību norādot, ka Valts policija ir zaudējusi gadiem ilgo respektu un tagad kārtējo reizi parādās patiesība. Liela daļa to uzsver ar 4. Maiju, kad Latvijā tiek svinēta Valsts Neatkrības atjaunošanas diena, bet tika piekodināts strikti sēdēt mājās, taču pirms 9. Maija nekas tāds netika paziņots.

Lasi vēl : Šodien Latviju pārņēmusi ļoti skumja ziņa! Miris ļoti zināms cilvēks – LASI ZEMĀK : 

loading...