Šodien tikusi paziņota iepriekš noklusētā informācija par Saimniekšova zvaigzni Ilmāru

Daudzi noteikti atceras slaveno Ilmāru, kurš nāk un dzīvo Alojā. Slavens viņš kļūva tieši ar šovu : “Saimnieks meklē savu sievu”. Kā pats Ilmārs atzīst, tad viņš ir bagāts, ļoti seksīgs un salīdzinoši gaumīgs. Tomēr, kur īsti ir problēma un kas iepriekš tika noklusēts un paziņots tikai tagad? Šova mērķis bija iepazīstinās sievietes ar vīriesiem, kuriem pieder lauki vai viņi strādā laukos. Izrādās, ka Ilmārs nemaz nedzīvoja fermā, kas bija šova galvenais mērķis.

To viņš paziņoja tikai nesen un daudziem tas bijs liels izbrīns. Piedalās šovā ar galveno mērķi būt par saimnieu, bet patiesībā tāds nemaz nebija, kas nepatika arī mākslīgā skaistuma cienītājai Jeļenai, kura dīrz vien Ilmāru par to visu kārtīgi “uzmeta.” Tomēr tas Ilmāram pēc tam netraucēja pie sevis ciemos uzaicināt pārējās trīs meitenes, lai ar viņam iepazītos tuvāk.

Ilmārs norādīja, ka sievietes neveda uz fermu, bet gan uz savu skaisto divu stāvu dzīvoklis. Viņš paziņoja, ka ir iesaistījies mājlopu audzēšanas biznesā priekš izsoļu namiem, kur tad sev arī pelna sev naudu. Reidz agrāk dzvoja kopā ar sievu, tad viņam bija māja. Tomēr pēc šķiršanās mājas priekš viņa esot bijusi par lielu, tāpēc nopirkta dzīvokli.

Ja viņš tiešām satiktu savu sievu, tad arī māja nebūtu problēma. Viņš pašlaik dzīvo kopā ar savu meitiņu un kaķi, kurš ir ģimenes locekli. Dzīvoklis esot elegans un glauns. Tāpat viņš norāda, ka viņam ļoti patīk sportot, ko var redzēt dzīvokļa iekšpusē novietotajās medaļās un inventārā.

Lasi vēl : Latvijas Ministru prezidents Kariņš ir paziņojis ļoti nopietnu vēsti visai tautai – LASI ZEMĀK : 

loading...