WhatsApp tagad ir pieejams arī datoros

Whatsapp_logo-3

Pasaulē slavu iemantojušais WhatsApp tagad ir pieejams to lietotājiem arī datorā. Viss kas nepieciešams – jaunākais atjauninājums šai aplikācijai un google chrome, vienīgais, lasot aprakstu secināju, ka šī versija nebūs pieejama iOS operētājsistēmu lietotājiem, tas saistīts ar Apple operētājsistēmas ierobežojumiem, bet ņemot vērā šīs aplikācijas popularitāti pasaulē, domājams, ka ir tikai laika jautājums, kad arī Apple lietotāji varēs izbaudīt šo prieku.

Vakardien mainot telefonus, nācās arī pārinstalēt visas aplikācijas. Par šo iespēju, lietot WhatsApp no datora, atklāju pilnīgi nejauši – pēc Samsung Galaxy Alpha testa nākamo rokās ņēmu Huawei Asend P7, jo īpaši gribējās izmēģināt jauno EMUI 3.0, kas tagad ir pieejams arī Ascend P7 viedtelefonos. Bet par to visu jau kādu citu reizi. Tagad vairāk apskatīsim WhatsApp web versiju.

Lai varētu piekļūt WhatsApp web versijai jāizmanto saite – web.whatsapp.com, tad caur telefonu pašā aplikācijā jāatrod iedaļa WhatsApp web un jānoskenē QR kodu uz datora ekrāna. Pēc tā uzreiz datora ekrānā atvērsies web versija un varēsiet to sākt lietot. Vienīgais nosacījums – telefonam ir visu laiku jābūt savienotam ar internetu (neatkarīgi no tā vai caur wi-fi, vai mobilie dati). Un vēl viena svarīga lieta – šī web versija darbosies tikai uz Google Chrome.

Untitled

Atverot Web versiju, atvērsies arī pilnībā visas sarakstes, kas bija telefonā un varēsim turpināt iesāktās sarunas, tādā veidā atvieglojot mazliet dzīvi un ieekonomējot laiku, jo nevajadzēs visu laiku ņemt rokās telefonu. Un arī priekšnieki domās, ka Jūs cītīgi strādājiet, jo telefons stāvēs blakus un netiks aiztikts. Es pats lietojot šo web versiju secināju, ka arī tagad ir daudz vieglāk pārsūtīt nepieciešamo informāciju (bildes, word dokumentus, txt utt.), kas atrodas uz datora, jo nav nepieciešams obligāti visu sinhronizēt izmantojot dropbox.  Zemāk ieliku arī bildi par to kā izskatās atvērta aplikācija uz datora. Kas man vēl likās mazliet amizanti, ka šī aplikācija uz datora darbosies arī, ja izmantojiet pat tik novecojušu operētājsistēmu kā Sybian s60, bet nedarbosies, ja lietojiet jaunāko iPhone.

Untitled 1

loading...