3 Dienu zupas attīrīšana – Ēd cik vien daudz vēlies un cīnies ar iekaisumu, vēdera taukiem un slimībām

Lai viss darbotos pareizi, mums tagad ir jātīra ķermenis. Ir daudz dažādu detoksikācijas veidi, kas darbojas caur ādu vai dažiem mūsu orgāniem. Augļu sulas attīra un ādas detoksikācijas metodes ir efektīvas, taču zupas tīrīšana var būt vislabākā.

Tāpat kā norāda nosaukums, zupa attīra ķermeņa tīru ar zupām. Zupas ir spēcīgs detoksikācijas līdzeklis – tās var nodrošināt ķermeni ar barības vielām, kas nepieciešamas orgānu pareizai darbībai, un uzlabos dažādu orgānu darbību, piemēram, zarnu, aknu un ādu. Zupas tīrīšana arī uzlabos ķermeņa barības vielu uzsūkšanos un stiprinās imūnsistēmu, efektīvi uzlabojot vispārējo veselību.

Labs zupas tīrītājs darbojas 3 dienas. Procedūra sākas ar 1 fāzi dienas sākumā un beidzas ar 3 fāzi dienā pēc mēneša. Zupas, kuras jums vajadzētu patērēt dienā, vidējais daudzums ir 5-6.

Zupām jābūt pagatavotām no augiem vai kaulu buljoniem, kas jūsu organismam nodrošinās pietiekami daudz šķiedrvielu un citu būtisku uzturvielu.  Procesa laikā jums arī vajadzētu palikt hidratācijā – dzerot lielu daudzumu ūdens, jūsu ķermenī tiks noturīgi toksīni, kas palīdzēs jums saglabāt enerģiskumu un elastīgumu.

Katru dienu ūdens daudzums, kas jums jādzer, ir ½ no jūsu svara daudzuma. Zupas varat pagatavot iepriekš, lai ārstēšanas laikā turētos labāk.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...