6 Vienkārši Vingrinājumi, Lai Atbrīvotos No Vēdera Un Roku Taukiem

1. Prone reverse fly.
Gulies uz grīdas ar seju uz leju un rokām, izstieptām uz sāniem. Pacel krūtis un galvu no grīdas, sajūtot slodzi starp pleca kauliem. Atkārto 3 piegājienus pa 15 reizēm.

2. Snow angels.
Līdzīgā sākuma pozīcijā ar seju uz leju un rokām uz sāniem, plaukstām pret grīdu, turi muguru taisnu un pacel rokas virs galvas.

3. Pēdām ir jābūt dažas collas no sienas. Rokām jāpaliek taisnām, un tev būtu tās jālaiž uz sāniem. Atkārto 3 piegājienus pa 10 reizēm.

Sāc līdzīgā pozīcijā, izstiep rokas virs galvas, atcel krūtis, kājas un rokas no grīdas. 3 piegājieni pa 10 reizēm.

4. T-Y-I
Galvenā trenere un līdzīpašniece Remorca Fitness studijā Nedra Lopeza skaidro, ka šīs aktivitātes liek ķermenim fokusēties uz visu muguras augšdaļu.

‘’T’’ – guli uz grīdas ar seju pret zemi, rokām uz sāniem, veidojot burtu T. Plaukstām jābūt pagrieztām pret grīdu un pleca kauli jāsaspiež. Noturi to 7 sekundes un pēc tam atbrīvo. Atkārto 2 piegājienus pa 20 reizēm.

‘’Y’’ – joprojām guli uz grīdas, izstiep rokas virs galvas Y bura formā un turpini celt rokas, saspiežot pleca kaulus kopā, rokas turot taisni. Atbrīvojies un atkārto to 2 piegājienos pa 20 reizēm.

‘’I’’ – līdzīgā sākuma pozīcijā izstiep rokas I burta formā, pacel tās taisnas uz augšu un saspied plecu kaulus kopā un tad velc rokas uz muguras apakšas pusi. 2 piegājieni pa 20 reizēm.

5. Bird-dog.
Šī aktivitāte palīdz asinsritei un lokanībai, uzlabo balansu un stabilitāti un tonizē rokas.

Sāc uz visām četrām un taisnu muguru, izstiep roku un pretējo kāju. Noturi dažas sekundes, nomaini pusi un atkārto.

Tev nevajag personīgo treneri, lai atbrīvotos no muguras taukiem. Šīs aktivitātes ir ļoti spēcīgas tieši šajās ķermeņa zonās.

Īsā laika periodā tu atgūsi pārliecinātību un varēsi vilkt kleitas vai peldēšanas tērpu bez bažām.

6. Plank drops.
Šī aktivitāte stiprinās muguras muskuļus un samazinās muguras taukus.

Sāc planka pozīcijā ar kājām plati un atbalstoties uz roku apakšas. Šajā brīdī nolaid krūtis un saspied plecu kaulus kopā. Noturi 10 sekundes. Atkārto 2 piegājienus pa 20 reizēm.

loading...