7 Dabiski Veidi, Kā Pilnībā Mazināt Vēlmi Pēc Nikotīna Devas – Tādējādi Pārtraucot Smēķēt Nekavējoties

Magnijs samazina nikotīna atkarību, samazinot NMDA receptoru, kuri stimulē dopamīna izdalīšanos, aktivitāti. Tas uzlabo GABA (atslābināšanās neiromediators) sintēzi, kā rezultātā nikotīna ietekme uz smadzenēm samazinās. Būtībā magnijs mazina labsajūtas efektu, ko gūsti no smēķēšanas.

Citrons ir bagāts ar C vitamīnu un antioksidantiem, kas gan palīdzēs samazināt vēlmi pēc smēķēšanas, gan uzlabos ķermeņa procesu darbību.

Nikotīna plāsteri.
Daudzi apgalvos, ka nikotīna plāksteri ir ļoti palīdzējuši cīņā pret nikotīna atkarību. Ir atklāts, ka nikotīna plāksteri vislabāk darbojas kopā ar tādiem medikamentiem kā vareniklīs un bupropions.

Sports
Veiktajā pētījumā ir atklāts, ka vien 5 minūšu vidējas intensitātes treniņš palīdz īstermiņā samazināt vēlmi pēc smēķēšanas. Veicot vairākus šādus treniņus dienas griezumā, iespējams gan novērst kāri pēc cigaretēm, gan uzlabot smadzeņu un ķermeņa darbību, palīdzot skābeklim vieglāk nokļūt asinsritē.

Akupunktūra.
Ir pierādījies, ka akunpktūra jeb adatu ievietošana ķermeņa punktos, kas saistīti ar muti, plaušām un elpceļiem, palīdz mazināt vēlmi pēc smēķēšanas.

Ožas “treniņš”.
Zinātnieki, veicot eksperimentu, ir atklājuši, ka cilvēki, kuri miega laikā tika pakļauti cigarešu UN vecu olu vai zivju smakai, šajā periodā izrādīja daudz mazāku vēlmi smēķēt.

Meditācija.
Pētījumi ir pierādījuši, ka alku un atmešanas simptonu ‘’izdzīvošana’’ pirms to iestāšanās meditācijas procesā ir palīdzējusi vieglāk iziet cauri šim sarežģītajam procesam.

Hipnoze.
Hipnozes ietekmē iespējams nosacīti manipulēt ar cilvēka apziņu un realitātes izjūtu. Līdz ar to ir iespējams apziņu pavērst tā, ka smēķēšana saistās ar nepatīkamām izjūtām, kas palīdzēs emocionāli atteikties no smēķēšanas.

loading...