8 Bīstamas Lietas, Ko Jūsu Acis Cenšas Pastāstīt Par Jūsu Veselības Stāvokli – Lūk, Kā Uzzināt Vai Tev Ir Veselības Problēmas

Neredzamās zonas – Neliela neredzamā zona savā redzējumā -varētu būt dziļāka nozīme. Ja jūs piedzīvojat  neredzamo zonu ar spīdīgām  gaismām vai viļņotu līniju, tas var būt tāpēc, ka sākas migrēna. Neredzamajā zonā var sākties  ar galvassāpēm.

Uztūkušas acis – Acis var noteikti spēlēt trikus ar jums. Bet, ja jums ir  izspieduša sajūta acīs, tas varētu būt saistīts ar jūsu vairogdziedzeri. Visbiežākais ir paaugstināts  vairogdziedzeris , kas pazīstams kā hipertiroīdisms.

Acu baltumu dzeltēšanu

Šis stāvoklis ir pazīstams kā dzelte. Tas bieži parādās jaundzimušajiem  ar nenobriedušu aknu funkciju, bet tas var parādīties arī pieaugušajiem. Ja dzelte parādās pieaugušajiem, tā ir pazīme aknu, žultspūšļa vai žultsceļu problēmām.

Neskaidra redze cukura diabēts

Cilvēkiem ar diabētu ir paaugstināts risks vairākām acu problēmām. Visbiežāk tā ir diabētiskā retinopātija. Šis nosacījums ietekmē asinsrites sistēmu acīs. Tas ir galvenais iemesls aklumam amerikāņu pieaugušajiem.

Ja jums rodas pēkšņa redzes dubultošanās, vīzija vai redzes zudums, dodaties pie  veselības aprūpes speciālista nekavējoties. Tie   var būt brīdinājumi par insultu.

loading...