8 Bīstami ieradumi, kuri var pilnībā apstādināt Jūsu nieres darbību, pie tam Jūs to darāt katru dienu!

Tāpat kā jebkurš cits svarīgs ķermeņa orgāns, arī nieres ir ļoti nozīmīgas un tām ir svarīga funkcija. Tas nozīmē, ka cilvēkiem vajadzētu rūpēties par tām. Ikvienam jāapzinās, ka nierēs tiek filtrēts 120-150 kvartu asiņu, aptuveni aptuveni 1-2 kvarti no urīna, tādējādi novēršot atkritumus un papildu šķidrumiem no ķermeņa.

Šī ir tikai viena no daudzajām svarīgākajām funkcijām, ko ķermenī veic nieres, un pārējās no tām ir: novērš atkritumu uzkrāšanos organismā, ražo hormonus, kas regulē asinsspiedienu, ražo asins šūnas, saglabā elektrolītu līmeni, un saglabā stiprus kaulus.

8 slikti ieradumi, kas var bojāt jūsu nieres, un jūs tos darāt katru dienu! Jums vajadzētu sākt izvairīties no tiem tūlīt! Lūk, kas jums jādara, lai aizsargātu jūsu nieres:

1. Neiztukšojot urīnpūsli
Pirmais noteikums: kad daba prasa, mums vajadzētu klausīties. Ja mēs urīnu saglabājam urīnpūslī, mēs nodarām kaitējumu mūsu ķermenim, it īpaši mūsu nierēm. Ja mēs urīnā bieži saglabājam urīnpūslī, mēs palielinām urīna spiedienu mūsu nierēs, kas veicina nieru mazspēju vai nesakritību.

2. Nepietiekoši dzeram ūdeni
Lai veiktu savu funkciju, nierēm jābūt pietiekami mitrinātām. Ja mēs neuzņemam pietiekamu daudzumu ūdens, mūsu ķermeņa toksīni sāks uzkrāšanos asinīs un nepietiks šķidruma klātbūtne, lai izvadītu šos toksīnus caur nierēm. Saskaņā ar Nacionālā nieru fonda datiem, mums vajadzētu dzert vismaz divpadsmit glāzes ūdens dienā. Urīna krāsa ir atbilstošs rādītājs, kas parāda, vai mēs dzeram pietiekamu daudzumu ūdeni vai nē.

3. Augsts sāls patēriņš
Jā, ķermenim vajag sāli, bet ierobežotā daudzumā. Ja mēs patērējam pārmērīgi sāli, mēs palielinām asinsspiedienu un nododam pārmērīgu slodzi uz nierēm. Ieteicams katru dienu uzņemt līdz 5,8 gramiem sāls, kas nozīmē, ka mums vajadzētu to viegli lietot izmantojot sāls kratītāju.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...