8 Dabiski Un Pavisam Vienkārši Veidi, Kā Ārstēt Rozāciju – Sejas Apsārtumu

Rozācija ir hronisks sejas stāvoklis, kas izraisa sejas sārtumu un pūtīšu veidošanos. Precīzs iemesls, kas izraisa rozāciju, nav zināms.

Tomēr tiek domāts, ka tas var būt saistīts ar tādiem iedzimtiem un vides faktoriem kā sejas pakļaušana saules iedarbībai vai piedalīšanās spraigā darbībā. Ir ziņots, ka simptomu atstāšana bez ievērības un neārstēšana iespējams laika gaitā pasliktinās ādas stāvokli.

Lai arī šādai ādas problēmas ārstēšanai nav zāļu, ir veidi, kā ādu kopt, lai mazinātu simptomus. Paskatīsimies uz dažiem, vienkāršiem, mājās pagatavojamiem līdzekļiem, kas var palīdzēt uzlabot jūsu ādas stāvokli. Tu būsi pārsteigts, cik vienkārši tie ir!

1. Auzu pārslas
Auzu pārslu nomierinošās īpašības ir ļoti noderīgas “sarkanās sejas” simptomu ārstēšanā. Auzu pārslas ir slavenas ar savām spējām mazināt sarkanumu un nomierināt ādu. Tās darbojas arī kā maigs pīlings.
Lai izmantotu auzu pārslas simptomu mazināšanai, samaisi divas ēdamkarotes auzu pārslu ar pietiekošu daudzumu ūdens, lai varētu apsmērēt seju. Likt tieši uz problemātiskajām vietām.

2. Alveja
Alveju kā uzticams līdzeklis cīņā ar rozāciju. Pretiekaisuma īpašības palīdz mīkstināt ādu un veicina ārstēšanu. Ieteicams divas reizes nedēļā uzreiz uz seju lietot želeju tieši no auga.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...