Beidzot atklāti ticis paziņots Gvido Lingas tik ļoti pāragrās un pēkšņās nāves iemesls

“Viņam tik tiešām iepriekš nebija nekādu citu slimību vai problēmu, līdz pirms aptuveni piecām dienām viņam pēkšņi ļoti sākās smagas problēmas ar sirdi. Tā pastāstīja slavenā un populārā mūziķa vecākais brālis Igors Linga.” Tāpat ir ticis atklāts un paziņots, kas tad tieši notika un tas šajā visā ir pats drausmīgākais un skumjākais.

Gvido Linga sirds pēkšņi apstājās ātrās palīdzības mašīnā. Lai arī medicīnas personāls mēģināja atgriezt viņu šajā pasaulē, nekas nebija vairs līdzams, jo medicīnas personāls darīja visu iespējamo. Viņa draugs sociālajos tīklos sacīja: “Givo turējās veselas piecas dienas, līdz devās aizsaulē”, sociālajos tīklos paziņojuši viņa draugi.

“20. decembrī mūžībā devies leģendārās grupas Linga dibinātājs un līderis, daudzu dziesmu un hitu autors, ilggadējs mūsu kolēģis Gvido Linga,” vēsta Latvijas Radio 2.

Linga dzimis 1969. gada 16. jūnijā. Astoņdesmitajos gados Gvido piedalījās grupās “Ārprāc” un “Zig Zag”, bet 1988. gada beigās izveidoja grupu “Linga”. Grupas pirmā lielākā uzstāšanās bija 1989. gada “Roks par neatkarību” festivālā.

Jāatzīmē arī tas, ka Gvido 80. gados spēlēja vairākās grupās, piemēram, “Zigzag” un “Āprāts “, bet 1988. gadā viņš bija izveidojis pats savu grupu Linkga. Pirmā lielā uzstāšanās notika Indie Rock festivālā 1989. gadā.

Sēru vēsts.

Šodien, 20. decembrī mūžībā devies leģendārās grupas Linga dibinātājs un līderis, daudzu dziesmu un hitu…

Posted by Latvijas Radio 2 on Sestdiena, 2020. gada 19. decembris

Šī gada sākumā VEF kultūras pils mūziķi svinēja otro jubileju ar grupas “Linga” koncertu – šī ir viņa 50 gadu jubileja un grupas “30 gadu jubileja”, piedalījās arī Gvido vecākais dēls Svens. koncerts.

Starp populārākajiem “Linga” grupas darbiem ir “Linga”, “Tavern”, “Signe melo”, “Šeit, šeit” un citas dziesmas. Izsaki līdzjūtību Gvido tuviniekiem un talantīgajiem cilvēkiem!

loading...