Ticis paziņots cik lētas patiesībā būs preces “LIDL” lielveikalos Latvijā!

Pašlaik Latvijā eksplutācijā nodoti jau vairāki Lidl veikali, kuri tad gaida savu atvēršanās stundu, jo tas tik tiešām vairs neesot ilgi jāgaida. LIDL veikali Latvijā un tie jau lēnām gaida savu kārtu, lai tiktu atvērts ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Šis veikals atrodas Imantā, vietā kur daudzu gadu garumā bijuši daudzu veikalu tīkli.

Liela daļa joprojām domā, ka LIDL veikalu ienākšana Latvijā nebūs nekas nozīmīgs, jo cenas būšot līdzvērtīgas ar tām, kādas var atrast populārajos Rimi un Maxima lielvekalos, taču vai tā ir patiesība vai tikai cilvēku viedoklis?

Tie, kuri dzīvo tuvāk Lietuvas robežais, bieži izvēlas doties uz LIDL, jo tas ir daudz izdevīgāk, nekā iepirkties piemājas veikalos, kur bieži vien nevar dabūt visu, kas vajadzīgs un tieši šie cilvēki stāsta, ka LIDL cenas Latvijā būšot zemas.

Tas tāpēc, ka pats LIDL sevi prezentē kā zemo cenu veikalu līderi un līdz ar to, nav nekāda pamata domāt, ka cenas būs līdzvērtīgās tādām, kādas tās ir pašlaik populārajos veikalos, taču kādas ir gaidāmas šīs cenas?

Tāpat, kā Lietuvā, Latvijā maizes cenas solās būt salīdzinoši lētas, jo Lietuvā baltmazies kukuli iespējams nopirkt par 19 centiem gabalā, vidējā maizes cena ir ap 0.35 – 0.60 Eiro centiem, kas krietni pārsteidz Latvijas veikalos atrodamās maizes cenas.

Par pienu tiek runāts visādi, tur iespējams pienu iegādāties litrā par 0.60 Eiro centiem un uz augšu. Latvijā lētak par Eiro īsti nekur neatradīsi. Arī vistas olu cena ir gaidāma daudz lētāka, nekā patreiz atrodams veikalos.

Arī gaļa LIDL veikalos Latvijā varētu būt krietni lētāka, it īpaši akciju dienās, kad no veikalu plauktiem Lietuvā tiek izķerts viss līdz pēdējam. Un nav ko brīnīties, jo LIDL politika ir pārdot uz vairumu – tātad lētāk!

Daudzi apsprieduši jautājumu par to, vai konkrēto LIDL cenu dēļ, arī patreizējie Latvijas veikalu milži nelaidīs savas cenas uz leju, jo tas būt pietiekams iemesls, lai cenas tiktu palaistas uz zemi.

loading...