Vienkārši prātam neaptverams atradums pie Lielveikala – Policija rīkojusies nekavejoties

Valsts policijā tika saņemta informācija no Liepājas pilsētas pašvaldības zināmās dzīvnieku patversmes “Lauvas Sirds”, par to, ka Liepājā – Spīdolas ielā pie lielveikala tika atrasts paliela izmērs maiss, kurā atradās nabaga 3 suņu līķi un tas vienkārši nav prātam aptverams. Valsts Policijas Kurzemes reģiona pārvaldes galvenā Liepājas iecirkņa Krimināpolicijas nodaļās amatpersonas par notikušo jau uzsāka kriminālprocesu par cietsirdīgu iztūresanos pret dzīvniekiem un drīz vien noskaidrojas divas iespējami vainīgās personas, tas bija vīrietis un sieviete, bet lūk, kas notika tālāk.

Pirmstiesas izmeklēšanas procesā tika uzzināts, ka iespejami vainīgās personas, sievietes kucītei piedzima kucēni. Viņa no visiem trim kucēniem vēlējusies atvadīties, tos vienkārši noslīcinots, taču viņa pieaicināja klāt sev pazīstamu vīrieti. Ekspertīzē atklāja, ka kucēni ilgstoši nebija ēduši, tomēr viņu nāves iemesls nemaz nebija noslīkšana.

Tika noskaidrots, ka konkrētais noziegums ir pastrādāts tualetē. Kucēni tika noslīcināti poda tvertnē un tad iemesti maisā, kurš vēlāk tika atstāts pie veikala Spīdolas ielā. Tomēr maisā ieskatījās vietējā sētniece, kura uzreiz informēja atbildīgos dienestus par atradumu. Latvijas valsts policija pateicas vsiem iedzīvotajiem, kuri nekādā veidā nepalika vienaldzīgi un informēja policiju par iespējami vainīgajām personām, kuru rezultatā izmeklēšana notika daudz ātrāk.

Jau izmeklēšanas laikā abiem aizdomās turētajiem tika piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošibas līdzekli. Abas personas iepriekš nav krimināli sodītas. Taču saskaņā ar Krimināllikuma 20. panta 2. daļu sieviete veikusi noziedzīgu nodarijuma izdarīšanu (organizēšana).

Valsts policijas  Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas atbildīgās amatpersonas jau ir pabeigušas izmeklēšanu par cietsirdīgu izturēsanos pret dzīvniekiem, kuru rezultata dzīvnieki ir gājuši bojā. Par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu līdz pat trīs gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un probācijas uzraudzības laiku līdz trim gadiem vai bez tā. Soda konkrēto apmēro noteiks tiesa.

Lasi vēl : Nu jau arī Swedbank krīzes situācijā nākusi klajā ar nopietnu paziņojumu visiem klientiem

loading...