“Nožēlojami mazas algas, pretīgi darba apstakļi un milzu īres” Aija pastāsta par Latviešu dzīvi Anglijā

Aija ir atzinusi un paziņojusi par reālo dzīvi Lielbritānijā no sava skatu punkta. Viss nemaz neesot tik vienkārši, kā tiekot stāstīts, jo daudzi uzskata, ka šeit varot braukt pelnīt lielo naudu, taču patiesībā tas ir tikai kārtīgs apmāns. Aija stāsta, ka iebraucējiem ir ļoti, ļoti grūti atrast labi atmaksātu darbu. Pareizāk sakot viņa izteicās, ka tādu Anglijā vispār neesot iespējams atrast.

Labi atmaksātu darbu varot atrast tikai un vienīgi tad, ja esi konkrēts līderis specifiskajās profisijā vai jomā, taču arī tas nemaz neesot tik vienkārši. Viņa izteikusies, ka latviešiem paliek vien strādāt sliktos darbos, kurbieži vien ir slikti darba apstākļi, kas visu situāciju padarot sliktāku un nepatīkamāku.

Viņa atzinusi to, ka nekas īpaši neatšķiras no tā, ja vienkārši dzīvo Latvijā. Dzīvo savu parasto dzīvi, saņem algu, nedaudz vairāk Anglijā sanāk, tomēr izdevumi ir daudz lielāki nekā Latvijā. Taču tā neesot pat stāsta galvenā daļa. Viņa nav slēpusi to, ka Lielbritānijā patiesibā nav nekas īpašs, lai gan pati sākumā domāja, ka varēs tur nopelnīt ļoti lielu naudu.

Lai uz turieni tiktu, viņa pat aizņēmās naudu, jo lai turp aizbrauktu vajadzēja diezgan daudz naudu. Precīzas naudas summas viņa nenosauca, taču paņemtā nauda vienalga ir jāatdod un nekāda mazā summa tā neesot bijusi. Viņa jau labu laiku paslaik atrodas Latvijā un atzinusi, ka diez vai kādreiz vēl turp brauks.

Aija pateica, ka nedēļā Latvieši pelna aptuveni 275 paundus, no kuriem 65 aiziet tikai par īri. Tam klāt nāk ceļš un pārtika, kā arī nepieciešamās lietas. Viņa piebilda arī to, ka cigaretes Anglijā ir krietni dārgākas, nekā Latvijā. Anglijā tas maksā ap 10 paundiem paciņā.

Lasi vēl : Ļoti mīklainos apstākļos noslepkavots zinātnieks, kurš gatavojās paziņot milzu atklājumu par Covid-19

loading...