Kariņš nāk klajā ar paziņojumu par jaunajiem ierobežojumiem : “Esam gatavi ātri reāģet un apturēt Covid-19 izplatību”

Pašlaik ņemot vērā pēdējo dienu straujot Covid-19 inficēšanās gadījumu pieauguma skaitu Latvijā, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš jau ir paziņojis, ka cītīgi sadarbojas ar Veselības ministriju, lai pēc iespējas ātrāk lemtu par tālāko situācijas rīcību un noteiktību.

Jāņem vērā, ka Covid-19 izplatības pieaugums pēdējo dienu laikā ir tiešām ļoti straujš. Pēc konkrētās informācijas saņemšanas par situāciju no Veselības Ministres Ilzes Viņķeles tiks lemts par tālāko rīcību, tieši tā paziņojis Kariņš veicot ierakstu sociālajā interneta vietnē “Twitter.” “Mēs esam gatavi ātri reāģēt un apturēt vīrusa plašāku izplatību. Mums joprojām jābūt modriem un ļoti atbildīgiem, ievērojot Slimību profilakses un kontroles centra norādījumus.”

Pa to laiku Veselības Ministre Ilze Viņķele jau ir paziņojusi, ka tiesi rīt tiks pilnībā analizēts šīs nedēļas Covid-19 inficēto pieaugums un visas tendeces. Ļoti svarīgi būs skatīties, cik inficēto būs piektdien, sestdien un svētdien, tas vai mainīt visu esošo situāciju.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...