Agrīnās Brīdinājuma Pazīmes, Ja Jūsu Ķermenī Ir Pārāk Daudz Estrogēna. Miljoniem Sieviešu Neapzinās, Ka Ir Pakļautas Riskam

Estrogena dominances simptomi:
            Vairogdziedzera disfunkcija
Aukstas kājās un rokas.
Lēna vielmiņā
Ūdens saglabāšāna
Galvassāpes
Garastāvokļa maiņas

            Anormāli menstruācijas periodi
Samazināta uzbudināmība
Matu zudumi
Nogurums
Miega problēmas

Diēta ir nozīmīga estrogena detoksifikācijas procesā. Tā arī var līdzēt regulēt estrogēna iedarbību un attīrīt no tā knas.
Šeit ir pāris padomi, lai atjaunotu hormonālo balansu.

Rozmarīns

Rozmarīns ir labs priekš estrogena (labajiem hormoniem) ķermenī un saglabāt jūsu veselību. Tas darbojas kā antioksidants un paīdz pret brīvajiem radikāļiem ķermenī. Tas arī palīdz kontrolēt garastāvokļa maiņās, uzlabo atmiņu, palīdz atbrīvoties no liekā svara, tādēļ būtu labi to pievienot diētai.

Krustziežu dārzeņī 

Ir dārzeņi, kuri pieder pie kāpostu ģimenes, kā piemēram brokoļi, spināti, citi zaļumi.

Visiem šiem dāŗzeņiem piemīt nutrients, kas pazīštams kā indole-3-karbinols, jeb I3C. Kad I3C ieiet ķērmenī tas pārtop par DIM, kas ir atbildīgs par liekā estrogēna noņemšanu no aknām. Ieteicams visma 3-4 porcijas šo zaļumu nedēļā.

Linsēkla

 Pareizam estrogēna metabolismam nepieciešamas 2-4 karotes linsēklu katru dienu. Tajā ir ligandi, kuri var palīdzēt noņēmt liekos estrogēnus no ķermeņā.

Linsēklu var nosaukt par galveno sastāvdaļu sieviešu ķermeņā veselībai.

Turklāt, tas palīdz, lai saņemtu atbrīvojumu no aizcietējumiem un iekaisums sakarā ar augsto saturu omega-3 tauku un šķiedrvielu. Jūs varat patērēt sēklu pulverim un var uzglabāt to ledusskapī

Izoflavoni

Tie ir atrodami sojā un darbojas kā spēcīgi antioksidanti kas palīdz palielināt labos estrogēnus ķērmenī.  Bieži vien soja ir ļoti apstrādāta, bet var pārbaudīt augus kā Trifolium pratense, Pueraria lobata, un Pueraria Montana. To var ievietot kapsulā vai arī tējā.

Lasis un citas zivis

Tās satur daudz Omega-3 taukviels. Tas darbojas kā pretiekaisuma viela, kas ir derīģa lai ārstētu depresiju, uzmanības deficītu, uztraukumu kā arī kardiovaskulāras slimības un iekaisumus.

Tas uzlbi “labos” estrogēnus ķermenī. Var ēst līdz 2-3 porcijām nedēļā vai arī pielietot zivju eļļu.

Aktivizēta folijskābe

Ja vēlaties samazināt vēžā risku, tad folijskābe ir sastāvdaļa, kas var parvērst estrogēnu veselīģā metilētā formā. Šī konversija ir ļoti svarīga DNS sintēzi, hormonu metabolismu, un nervu sistēmas funkcijai kopā ar homocisteīna vielmaiņu.

B vitamīni, kas sastāv no B6 un B12 palīdz folijskābei metabolizēties un pārvērst estrogenu pretvēža formā. Svarīģ sastāvda ir atrodama tumšos zaļumos.

loading...