Aptin savas pēdas ar folija kārtu! Pagaidi vienu stundiņu un noņem! Efekts būs kolosāls!

* Tas nomierina svaigus apdegumus *
Vai jūs zināt, ka jūs varat ārstēt svaigus apdegumus, ar alumīnija foliju? Ārsti ir šokā, jo svaigiem apdegumiem, šī metode nodrošina lieliskus rezultātus. Tagad jūs zināt, ko darīt, ja jūs apdedzināties. Sākumā jums ir jāmazgā brūninātā ķermeņa daļa, ar aukstu ūdeni un nosusiniet ar mīkstu dvieli.

Tad ielieciet slāni (plānu) no ziedes, sterilu marli pār to, un aptiniet, to ar alumīnija foliju. Droši aptiniet, to ar pārsēju. Atstājiet to, piemēram, līdz brīdim, kad jūsu sāpes ir pagājušas.

*Asas sāpes, ir pagājušas *Šis folijs var būt noderīgs, ja Jums rodas asas un neciešamas  sāpes, ko jūs nevarat izskaidrot, vai gadījumā, ja Jums nesen veikta amputācijas operācija. Mierināt šīs sāpes aptinot alumīnija foliju ap skarto zonu, un nostipriniet to ar apsēju. Noņemiet to, tiklīdz jūs pamanāt sāpes pazušanu.

* Atbrīvoties no nepatīkamas saaukstēšanās *
Jūs varat atbrīvoties no kaitinošas saaukstēšanās, izmantojot alumīnija foliju. Tikai aptiniet kājiņas piecos līdz septiņos slāņos alumīnija foliju un atstājiet uz 1 stundu. Tad izņemiet to un ļaujiet kājām elpot vienu līdz divas stundas, un atkārtojiet procesu.

loading...