Ārsti Ir Galīgā Neizpratnē, Kādēļ Šī Recepte Nav Pieejama Oficiāli! Šis Dabīgais Līdzeklis Spēj Izinīzināt 93% Vēžu Šūnu 48 Stundās!

Viens fantastisks gadījums šajā īpašajā gadījumā nāk no universitātes Adelaidē, Austrālijā, kur zinātnieki ir atklājuši, ka laurīnskābes korozīva (kas veido pusi no kokosriekstu eļļas), var sasmalcināt vairāk nekā 93% no resnās zarnas audzēja šūnu cilvēkā, ap 48 stundām pēc ārstēšanas , tā norāda Neapstrādāto Pārtiku Pasaule.

Jaudīgie kokosrieksti
Par kokosriekstu eļļas kaujas spēju pieaugumu ir konstatēts tikpat kā par vēlu, tomēr, tās produktivitāte, ārstējot daudzas kaites, jau kādu laiku ir zināmas. Visbiežākai izārstēšanai, kokosriekstu eļļa ir īsts ierocis pret daudzām infekcijām, mikroorganismiem, organismu un parazītiem, tomēr tā ir noderīga jūsu aknu apstrādei, un ādas un brūšu labklājībai.

Kokosriekstu eļļa ir spēcīgs līdzeklis, lai ārstētu pacientus ar sirds slimībām, Alcheimera slimībām un tiem, kuriem ir diabēts.

Tās enerģija slēpjas kodīgajā laurīnskābē, kas var kaitēt slimību šūnām, tajā pašā laikā radot oksidatīvo nemieru, pēc tam vispār samazinās glutationu līmenis, kura pieaugums šūnās ir nepieciešams, lai nodrošinātu sevi pret oksidatīvo trauksmi vai pārmērīgo iepazīšanos skābekļa radikāļos.

Kodīgā laurīnskābe parasti atrodama nokarenās krūtīs, un tās nepiesātinātie tauki, kas ir pamats un neuzņēmīgu sistēmu, un viens, kam ir pretmikrobu īpašības.

Brīnišķīgs efekts

Klīniskās atsauksmes Amerikas uztura sabiedrības ir pierādījušas, ka kokosriekstu tauku eļļa „varētu būt vērtīgs ārstēšanas veids un nepatiku nosacījumos,piemēram, cukura diabēts, vīrusa kaites (mononuklioze, C hepotītu, herpess…), apgrūtinātu urīnpūšļa saslimšanu, krona slimību, un ari ļaundabīgiem audzējiem.”

Ir arī pierādīts, ka kokosriekstu eļļa var samazināt ķīmijterapijas simptomus un uzlabo pacienta izaugsmes gandarījuma sajūtu. Tādā veidā, tas ir nožēlojami, ka farmācijas organizācijas labprātāk neatbalsta papildus noskaidrot par vērā ņemamu brīnišķīgu ietekmi no šādiem raksturīgiem maisījumiem.

Avots

loading...