Atbrīvojies no 8KG atkritumvielu, kas atrodas tavās zarnās – Kļūsti vieglāka, kā arī veselīgāka!

Dzirdot vārdus, ka tavās zarnās varētu atrasties aptuveni 4 – 8 kilogrami atkritumvielu skan ļoti dīvaini un varētu tam pat grūti noticēt, tomēr izrādās, ka tā kopumā ir pietiekami palša vieta, lai šāds svars tik tiešām uzsvērtos. Pats galvenais ir šo vietu ik pa laikam patīrīt no visiem sakrātajiem toksīniem.

Tā sauktie toksīni bieži vien tiek aprakstīti dažādi, taču pamatā visur tiek saukti par indi mūsu zarnās, ārsti tos sauc par piesārņotājiem mūsu ķermenī. Ja to skatāmies no pašas vienkāršākās puses, tad šie toksīni var rasties no teju jebkā. Lielākoties alkohola, kaitīga ēdiena, līdz pat medikamentiem un cigaretēm.

Detoksikācija bieži vien ir dzirdama un attiecināma uz dažādu narkotisko atkarību ārstēšanu, tomēr tas ir mūsdienu aizspriedums, jo lielākoties tas ir cieši saistīts ar dzērieniem un ēdieniem, ko patērējam ikdienā. Šo kaitīgo vielu izvadītājs ir tieši aknas! Viņas izvada toksīnus no tava ķermeņu, taču aknu funkcija ir cieši atkarīgi no tā, kādā stāvoklī ir tavas zarnas.

Lai lieki nerunātu – Atkritumvielas  no asinīm, limfām, aknām, plaušām, elpceļiem un kakla nonāk pa taisno zarnās, jo kur gan citur tās paliks ja ne uz izvades sistēmu? Ja zarnas tiek “BLOĶĒTAS”, tad neviena no šīm funkcijām nedos pietiekami labus rezultātus. Jo toksiskie uzkrājumi var izraisīt smagas veselības problēmas, kas nozīmēs to, ka Tavas zarnas būs jātīra daudz biežāk. Taču laiks ķerties klāt pašam svarīgākajam!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...