Atbrīvojies no 8KG atkritumvielu, kas atrodas tavās zarnās – Kļūsti vieglāka, kā arī veselīgāka!

Mūsu ķermenim ir nepieciešamas veselas 70 stundas, lai pilnībā sagremotu uzturvielām nepilnīgu ēdienu, kas mūsdienās saucās par Junk Food. Atkritumvielas vienkārši sakrājas mūsu zarnās, kā rezultātā var rasties aizcietējumi vai ļoti neregulāra fekāliju izvadīšana. Dona Geita apgalvo to, ka veselīga gremošanas sistēma norāda uz to, ka arī pārējais veselības stāvoklis būs labs!

Lūk arī biežākie simptomi, kuri liecina par toksisko vidi zarnās:
Locītavu vai muskuļu sāpes
Caureja, vēdersāpes, gāzes, pūšanās, nesagremošanas, aizcietējumi
Vaginālā infekcija, vāja imunitāte, izsitumi.
Atmiņas zudumu, depresija, liels nogurums, garastāvokļa svārstības, neskaidra galva.

Taču vai pats dzīvē esi veicis zarnu tīrīšanu? Tas ir ļoti efektīvs veids, kā savas zarnas pilnībā atbrīvot no toksīniem! Mums ir pāris ieteikumi un tu varēsi atrast metodi, kura patiks Tev vislabāk!

Pirmā ir : Kļavu sīrupa metode
Sastāvdaļas :
2 Ēdamkarotes organisks kļavu sīrups
1 Organisks citrons – Kuru nepieciešams izspiest
½ tējkarote organiski kajenas pipari
300 ml ar filtrētu ūdeni

Pagatavošana ir gaužām vienkārša :
Sajauca visas konkrētās sastāvdaļās un dzer to 4 reizes dienā, tikai un vienīgi tukšā dūšā. Jālieto divas nedēļas!

Tāpat noteikti ēd produktus, kas satur lēnos Ogļhidrātus, par spīti tam, ka bieži reklāmās iesaka neēst neko, veicinot zarnu attīrīšanu.

Ja tu dzersi tikai šo līdzekli, tu zaudēsi arī svaru, taču tas nebūs tikai dēļ neēšanas un nejau tādēļ, ka tavā ķermenī notiktu detoksikācija. Ūdens uzglabājas mūsu muskuļos kopā ar visiem zināmo glikogēnu, un kad tu lieto zemu kaloriju produktus, ķermenis izmanto glikogēna krājumus un šādā veidā Tu zaudē ūdeni.

Kad tu atgriezīsies pie normāla uztura, tu ļoti ātri atgūsi ūdens svaru. Tāpat tu neuzņemsi arī visas svarīgas uzturvielas, kā piemēram taukus, šķiedrvielas un proteīnus. Patiesība ir tāda, ka šādu līdzekļu reklāmas iesaka arī nesportot, jo dēļ neēšanas dēļ ļoti ātri nogursi vai vari arī apreibt un tas nav labi tavam organismam.

loading...