Attiecības kā domino

Jebkuru veselīgu attiecību pamats balstās uz seksuālo saderību, uzticību, saprašanos un paļaušanos vienam pret otru. Taču ir vēl daudz citu faktoru, kas Tavas un Tava mīļotā cilvēka savstarpējās attiecības var vai nu celt vai graut.

Lutināšana.

Kuram gan nepatīk, ka viņu palutina? Dodoties mājās nepaķer veikalā vien pāris ledusskapī trūkstošos pārtikas produktus, bet padomā arī par savu mīļoto un pārsteidz viņu ar viņa iecienīto aliņu vai uzkodām pie svarīgas futbolspēles. Viņš jutīsies pateicīgs.

Elektroniskās ierīces pa divi.

Tas, protams, nenozīmē to, ka Jums mājās ir nepieciešamas divas tējkannas un veļasmašīnas, taču piemēram divi TV gan var nākt tikai par labu Jūsu attiecībām. Tas garantēs to, ka nebūs strīdu par to, ka vēlies skatīties kādu no aizraujošajiem TV šoviem, kamēr mīļotais ilgi gaidītā Pasaules čempionātā hokeja noslēguma spēli.

Turi sevi grožus!

Jūs esat pazīstami vien pāris nedēļu un viss par ko Tu esi spējīga domāt ir mīlas prieki guļamistabā kopā ar viņu? Aizmirsti un noturies vismaz pirmo mēnesi, ja nesteigsieties ar to, lielāka ir iespēja saglabāt stabilitāti attiecībās.

 

 

loading...