Dabīgs Un Pavisam Vienkāršs Veids Kā Iznīcināt Kārpas, Pinnes, Dzimumzīmes, Vecuma Plankumus Un Ādas Ļipiņas!

Kārpu noņemšana – Kārpas ir nelielas izciļņi uz ādas vai gļotādām, ko izraisa cilvēka papilomas vīrusu vai HPV. Tie ir ļoti bieži un parasti apstrādā ar salicilskābi vai sasaldēšanu. Ir arī cilvēki, kas iesmērē kārpas ar vadu lentu. Lūk, dažas vairākas iespējas, ko jūs varētu mēģināt:

BANĀNI
Banānu mizas ir vieglākā metode kārpu noņemšanai. Vienkārši berzējiet izaugumus katru nakti ar banānu mizu, divas nedēļas. Tā pazudīs ātri.

Ķiploki

Noņemt kārpas divās nedēļās, izmantojot sasmalcinātus ķiplokus un ķiploku sulu. Berzēt dažus sasmalcinātus ķiplokus uz kārpu katru vakaru un pārlikt apsēju pār to. Jūs varat arī izmantots ķiploku sulu uz izaugumu divreiz dienā.

Tīrs neapstrādāts medus

Priekšrocības medum ir labi reģistrētas un kārpu likvidēšana ir viena no tiem. Vienkārši berzējiet nedaudz medu uz kārpu naktī un aptiniet ar apsēju. Medus lēnām noņems kārpu. Ir pat gadījumi, kad kārpas nav atgriežas pēc medus izmantošanas, lai ārstētu tās.

ĀBOLU SIDRA ETIĶIS

Ābolu sidra etiķis ir vēl viens dabīgs kārpu noņemšanai. Pielieto ābolu sidra etiķi naktī. Samērcē vates gabaliņu ar ābolu sidra etiķi un turēt to vietā ar apsēju. To var atstāt vietā uz nakti vai 24 stundām, lai gan jums vajadzētu lietot to katru dienu. Kārpām būs sačokurota augša un pazudīs lēnām.

Ādas ļipiņu noņemšana

Ādas ļipiņas ir ādas izaugumi, kas pielīp ārā no ādas virsmas. Tie parasti veidojas ap kaklu, augšējo krūšu, padusēm un plakstiņos. Visbiežākais iemesls ādas ļipiņām no ādas berzes pret ādu. Kopīgie ārstēšanas veidi ādas ļipiņām ietver sasaistīšanas izslēgšanu, nogriešanu, un sasalšanu. Bet, ir daži pieejami dabas aizsardzības līdzekļi, ko jūs varētu izmantot mājās:

TĒJAS KOKA EĻĻA

Šis process ir nedaudz lēnāks nekā lielākā daļa (līdz vienam mēnesim), bet ir daudz drošāks ādas ļipiņu atrašanās ap acīm. Samērcē vati ar ūdeni un pievieno pāris pilienus tējas koka eļļu. Triepiet kokvilnas bumbu uz ādas ļipiņas un pārklāj ar apsēju. Atkārtojiet šo procesu divas līdz trīs reizes dienā.

Cepamā  soda un rīcineļļa

Par rīcineļļas un cepamās sodas kombinācija ir lielisks veids, lai novērstu ādas ļipiņas. Sajaucot cepamo sodu un rīcineļļu kopā, tāpēc tas rada pastu. Uzklāj pastu uz ādas ļipiņu un pārklāj ar pārsēju. Atkārtojiet šo procesu divas līdz trīs reizes dienā un uzglabājiet papildu pastu ledusskapī līdz pat 48 stundām.

ĀBOLU SIDRA ETIĶIS

Samērcē vati kādā ābolu sidra etiķī un saspiediet to, lai noņemtu lieko. Ieziest ādas ļipiņu ar ābolu sidra etiķi. Atstājiet ābolu sidra etiķi tik ilgi, cik jūs vēlaties, bet jums vajadzētu zināt, ka tam tiešām ir spēcīga smarža. Ādas ļipiņa būs satumsusi un nokristīs pēc vairākām dienām.

Dzimumzīmes noņemšana

Dzimumzīmes ir kopīgas, daudziem pieaugušajiem un bērniem ir viņas. Tās var parādīties jebkurā dzīves brīdī, un faktiski tuvu grupējumi ādas pigmentācijas šūnām, ko sauc par melanocītiem. Dažas no dzimumzīmes cēloņiem ir ģenētika un pakļaušanās saulei.

Rīcineļļa un cepamā soda

Dzimumzīmes var sekmīgi noņemt izmantojot maisījumu no rīcineļļas un cepamās sodas. Sajauc rīcineļļu un cepamo sodu, iegūsiet sveķainu pastu, uzlieciet to uz dzimumzīmes, un pārklāj to ar apsēju. Noņem pārsēju no rīta un noskalo teritoriju. Dariet to katru otro vakaru.

ĀBOLU SIDRA ETIĶIS

Tas ir viens fantastisks veids, lai novērstu dzimumzīmes. Uzsūktu ābolu sidra etiķi ar vates tamponu, lentes kokvilnas bumbu uz dzimumzīmes ar pārsēju vai medicīnisko plāksteri, un atstāt to tur astoņas stundas dienā. Dzimumzīme būs nomelnota un nokritīs.

Ķiploki

Izmanto ķiploku ekstraktu vai vienkārši ķiploku dzimumzīmes noņemšanai. Pirmkārt, jums ir jāaizsargā āda ap dzimumzīmi ar maskēšanas lentu vai vazelīnu. Tā vietā, Vazelīna alternatīva ir arī laba. Šīs alternatīvas parasti tiek izgatavotas no bišu vaska un eļļas. Tad jūs nu pielieciet ķiploku ekstraktu vai nospiestu ķiploku uz dzimumzīmes. Pārklāj ar apsēju četras stundas un atkārtojiet procesu katru dienu.

Tumšo plankumu noņemšana

Tumši plankumi vai vecuma plankumi ir izbalējuši plankumi, kas parādās uz ādas. Tie ir biežāk atrodami uz sejas, rokām un apakšdelmiem. Lai gan lielākā daļa ārstu ir pārliecināti par reālo iemeslu tumšiem plankumiem, daudzi uzskata, ka tas ir saistīts ar saules iedarbību un aknu novecošanu. Šeit ir daži dabīgi veidi, lai novērstu tumšos plankumus.

VITAMĪNA C serums

C vitamīna serumi, ādai jābūt lokāli aktīvai ar vitamīnu C. Meklē rokām izstrādātu, bez ķīmiskām vielām, bioloģisku produktu. Ja jums izdodas atrast pareizo produktu, rezultāts pret tumšiem plankumiem un bojātu ādu var būt brīnumains.

Sīpolu

Sīpoli ir lieliska sastāvdaļa tumšo plankumu noņemšanai. Sulas sula vai sīpolu maisījums un piemērojiet to uz tumšo plankumu. Atstājiet uz 10 līdz 15 minūtēm, pēc tam noskalojiet. Pielietojiet reizi dienā, kamēr tumšais plankums pazūd.

Mārrutki

Mārrutki ir lielisks tumšo plankums noņemšanai. Sajauc kādu mārrutku ar etiķi, un tas lēnām noņems tumšos plankumus uz ādas. Sajauc etiķi un mārrutku kopā un piemēro uz tumšo plankumu dienā. Tumšie plankumi lēnām izbalināsies prom.

Citrons

Citrons ir vēl tumsā plankums noņemšanai. Samērcē vati citronu sulā un berzēt to par tumšo plankumu divreiz dienā. Citrons, protams balinātās tumšo plankumu.

Alveja

Alveja ir lieliska viela tumši plankumu noņemšanai. Vienkārši uzlieciet svaigu alveju uz tumšo plankumu un atstāj uz 30 minūtēm. Izmantojiet svaigu alvejas iekšējo gēlu, ko var audzēt gandrīz visur kā mājas augu.

Atbrīnoties no aizsērējušam porām

Eļļa palielinājums uz ādas, var izraisīt poras nosprostošanos un padarīt ādai bedrainu izskatu. Tas nav nopietns nosacījums, taču tie ir jānoņem, ja jūs vēlaties, gludu ādu. Ja aizsērējušās poras ir atstātas vieni pārāk ilgi, tās var inficēties.

Tvaicēšana

Vēl viens lielisks veids, lai attīrītu poras ir tvaicējot. Aizvelciet savus matus atpakaļ un nomazgājiet seju. Tad vāra ūdeni uz plīts un nododiet savu seju virs katla. Piesedziet galvu ar dvieli, lai jūs iegūtu tik daudz tvaiku, cik vien iespējams, un turpiniet 10 līdz 15 minūtes. Tad, nomazgājiet seju un noskalo to pāris reizes ar siltu ūdeni. Izmanto kādu etiķi sakopjot jebkurus papildus gružus.

Cukura skrubis

Pīlings ir vēl viens lielisks veids, lai attīrītu poras un cukura skrubis ir vislabākais. Izveidojiet pastu ar cukuru un citronu un berzējiet to ar organisko kokvilnas vati uz apgabalu ar aizsērējušām porām, ar apļveida kustībām. Kad tas ir paveikts- attīrīšana, nomazgājiet seju un noskalo to ar kādu siltu ūdeni.

Gūsti labumu no šiem dabas aizsardzības līdzekļiem un novērs kaitinošās kārpas, dzimumzīmes, kā arī ādas ļipiņas un vecuma plankumus, efektīvi!

loading...