Vasara Nāk! Tikai 20 Minūtes Dienā, Bet Tavs Augums Jau Pēc 20 Dienām Izskatīsies Satriecoši!

Tas vairs nav noslēpums, ka aizvien biežāk  meitenes un arī puiši izvēlas trenēt savas sēžamvietas,  iemesli tam ir dažādi.  Pats interesantākais fakts šajā tēmā ir tas, ka gandrīz jebkurš cilvēks uzskata, ka šis uzdevums ir ļoti grūts.

Viens no izplatītākajiem veidiem, kā iegūt labu figūru – ir doties uz zāli, taču ne vienmēr tas tā notiek un ne vienmēr mēs visi varam uz turieni paspēt nokļūt, taču šis ir pats labākais veids, kā ne tikai iegūt labas aprises, bet arī nomest liekos tauciņus, bet kā?

Ikviens no mums zina, ka pasaulē ir simtiem, ja pat ne tūkstošiem slavenu diētu, taču ne visas ir pilnvērtīgas un attiecināmas uz jebkuru cilvēku, taču vai spējat iedomāties par kādām konkrētam lietām, kas var palīdzēt ikvienam cilvēkam? 

Sauksim to par ūdens diētu, lai arī cik muļķīgi tas neizklausītos:

Pirmais pamatprincips, kas jāievēro šajā diētā – Pateicība. Varbūt kādam tas liksies mazliet dīvaini, bet tieši šī sajūta ne tikai Tevi, bet arī pasauli padara par gaišāku vietu. Tieši šī iemesla dēļ, Jūsu pozitīvā domāšana un laimes sajūta ne tikai stimulēs laimes hormona daudzumu, bet arī tos pavairos, pie tam tas samazinās Jūsu  stresa piesātināto dzīvi.

Otrais pamatlikums – Kārtīga izstaipīšanās un izlocīšanās. Šis ir ļoti svarīgs iemesls, un ne pa velti – izstaipīšanās ne tikai atbrīvo mūsu muskuļus, bet arī pavairo pašpietiekamo enerģijas plūsmu, kā arī pavairo laimes hormonu izdalīšanos mūsu ķermenī.  Locīšanās un staipīšanās paātrina kaloriju sadegšanas ātrumu. Tā, kā ja esat paēdis, tad pēc kārtīgas maltītes mazliet izlocieties.

Trešais un viens no galvenajiem pamatlikumiem – Glāze ūdens. Ikviens ārsts vai tuvs paziņa, kas studējis vai mācījies par ārstu, Jums pateiks, ka dienā ir jāizdzer pietiekami daudz ūdens, lai Jūsu ķermenis normāli strādātu.

Šķir nākamo lapu un uzzini, pašus svarīgākos punktus!

loading...