Vasara Nāk! Tikai 20 Minūtes Dienā, Bet Tavs Augums Jau Pēc 20 Dienām Izskatīsies Satriecoši!

Varbūt šādu faktu nemaz nebūsiet dzirdējuši, bet tieši jauna ūdens apmaiņa ķermenī un vecā izvadīšana, ne tikai paātrina vielmaiņu par aptuveni 30 – 40 %, bet arī palīdz Jums justies “stingrākam” un “dzīvīgākam”. Kā arī noņems ķermenī radušos stresu.

Ceturtais pamatlikums ir salīdzinoši vienkāršs – Biežāk izmantojiet dažāda ķermeņa birstes un švammītes. Varbūt kādam izklausīsies muļķīgi, taču pateicoties šīm birstēm un švammēm, mēs no sava organisma ārējā slāņa (ādas) noņemam visu nepatīkamo un problemātisko slāni, kas spēcīgi pakļauj mūsu ķermeņa pašdarbību.

Tas skaidrojams ar limfātisko sistēmu, kura nosaka toksīnu izvadīšanu no mūsu tempļa jeb organisma.Ceturtais un nebūt mazāk svarīgs likums – vienmēr ēd brokastis.

Klausi savu vecmāmiņa, mammu, tēti vai sava drauga ieteikumu par to, ka katrā rītā, ir ļoti svarīgi paēst brokastis. Pie tam Jūs aizbildināsieties ar to, ka Jums nav laika neko iekost, tas nav svarīgi – paņemiet kādu augli, batoniņu, vai nelielu konfekti, bet apēdiet to un padodiet savam organismam ziņu, lai tas sāk strādāt.

AVOTS

loading...