Beidzot ir ticis paziņots īstais Jutas Strīķes nāves iemesls

Jau iepriekš tika paziņots, ka 2020. Gada 18. Martā, vien 49 gadu vecumā mūžībā aizgāja lielai Latvijas daļai zināms cilvēks. Tā bija Juta Strīķe, kura pazīstama teju vai visiem saistībā ar savu darbu. Protams, ka jau iepriekš pavīdēja ziņas par to, kāds tad bija īstais Strīķes nāves iemesls, tomēr sākumā par to nekas netika ziņots, jo varianti bija vairāki.

Arī iepriekš tika paziņots, ka slimība viņai ir bijusi smaga un nopietna, taču nebija nekādu faktu, kas to varēja skaidri un gaiši norādīt, kā arī apliecināt, jo varbūt tās bija tikai baumas. Taču tagad atklātībā ir nākusi informācija, kas atklāj daudz plašāku informāciju par notikušo un iemesliem.

Tapa zināms, ka viņa jau iepriekš bija sūdzējusies par vairākām veselības problēmām, taču sīkāka informācija sākotnēji nemaz netika paziņota, kā arī sniegta. Tomēr laiks beidzot uzzināt, kas bija šis īstais iemesls. Īstais nāves iemesls ir bijis onkoloģiskā slimība, kura ļoti strauji progresējusi un attīstījusies līdz pēdējai stadijai.

Tās ir ļoti sliktas un skumjas ziņas, jo Latvijas labā viņa bija darījusi tiešām daudz, brīžos, kad to ļoti arī vajadzēja. Viņa no 2004. līdz 2014. gadam bija pati galvenā KNAB priekšnieka vietniece. Bet jau 2017. gadā viņa tika ievēlēta Rīgas Domē, kurā pārstāvēja zināmo Jauno Konservatīvo partiju. 2018. Gadā viņa tika ievēlēta 13. Saeimā.

Strīķe bija precējusies ar Maiguru Strīķi, un viņas vecāki ir Jurijas Patapovs un Taiga Zvirbule. Pēdējās atklātās ziņas liecin par to, ka tā bija onkoloģiskā saslimšanas slimība, kas progeresējusi pēdējā stadijā, līdz uzveikusi Strīķes organismu.

Lasi vēl : Anna Rozīte. nu tad beidzot ir uzveikusi nopietnu atkarību :

loading...