Gobzema prāta aptumsums? Esot sastrīdējušies ar Kaimiņu, kuru iespējams izslēgšot no paša dibinātās partijas

Raksts tapis sadarbībā ar vipi.tv
Latvijā nebijusi politiskā krīze kopš 3. Atmodas sākuma. Par visu jaunāko 2018.gada 7.decembrī plkst. 18:00. Gobzems esot gatavs gāzt pats savu ‘kumīru’ Artusu Kaimiņu. Portāls TVNET esot saņēmis neoficiālu informāciju, saskaņā ar kuru partijas KPV LV iekšienē izskanējis aicinājums izslēgt no politiskā spēka tā dibinātāju Artusu Kaimiņu, jo “viņš ejot uz publisku partijas šķelšanu”.

Sarunā ar portālu TVNET premjera amatam nominētais Aldis Gobzems šo informāciju gan esot noliedzis. Kā vēstīts, KPV LV līderis Artuss Kaimiņš paudis, ka piedāvājums par valdības modeli ar bezpartejiskiem ministriem nav atbalstāms, jo palielinātu “Saskaņas” lomu lēmumu pieņemšanā. Tāpat valdības koalīcija kopā ar ZZS jeb vecajiem komunistiem viņaprāt nav iespējama, taču tādu ideju izvirza Gobzems.

Kaimiņš paudis, ka par šiem piedāvājumiem uzzinājis no medijiem, jo Gobzems šīs ieceres iepriekš ar frakciju neesot saskaņojis. “Es personīgi esmu saviem vēlētājiem solījis, ka valdības ar “Saskaņu” nebūs. Es personīgi šādu modeli neatbalstu, un frakcijā par to pat nav runāts,” teica Kaimiņš. Pēc neoficiālas informācijas Saeimas kuluāros esot tapis zināms, ka Kaimiņš ar Gobzemu esot sastrīdējušies.

Lūk, politologa viedoklis: Ja premjerministra amatam nominētais Aldis Gobzems (KPV LV) ir nonācis “prāta aptumsumā”, viņš var mēģināt vienatnē izveidot profesionāļu valdību, taču ir interesanti, kādi cilvēki piekristu šādai avantūrai, komentējot Gobzema ieceri veidot profesionāļu valdību, aģentūrai LETA norādīja Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes asociētais profesors Ojārs Skudra.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...