Pašlaik norisinās ļoti trakas lietas – Kā tas viss beigsies? Un kā tas tagad ietekmēs Kaimiņu?

          Ja notiks partijas sašķelšanās ”KPV LV” Saemas frakcija,deputātam Artusam Kaimiņam (KPV LV) varētu pievienoties deviņi vai pat 10 frakcijas deputāti,vēsta TV3 raidījums,. “Nekā personīga” balstoties uz neoficiālu informāciju.

       Jau zināms ,ka pēc tam,kad ”KPV LV” Ministru prezidenta amata kandidāts Aldis Gobzems atcēla savu sākotnējo piedāvājumu par iespējamo (MK)sastāvu un piedāvāja partijām atbalstīt “bezpartejisku profesionāļu veidotu valdību” Artuss paziņoja ,ka šādu valdības modeli neatbalsta un mudina arī citus partijas biedrus darīt tāpat.

         Sestdien TV3 ziņās Gobzems notiekošo ar  Kaimiņu nodēvēja par normālu demokrātisku procesu un bija pārliecināts,ka pirmdien frakcija nesašķelsies.Līdzīgi kā ”KPV LV”valdes locekle Linda Liepiņa  sestdien ziņu aģentūrai LETA vēstīja ,ka satraukumam par iekšējo situāciju  “KPV LV” nav pamata.

 Šaubas par frakcijas sašķelšanos TV3 ziņām izteica arī  ”KPV LV” Saemas deputāte Ieva Krapāne apgalvojot ,”esam ļoti laba komanda un es šaubos,ka mēs varētu sašķelties”.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...