Latvijas sociālajos tīklos izraisījusies milzīga diskusija: Vai Latvijā tiešām pārdod indīgus kartupeļus?

Sociālajā tīklā Facebook izcēlusies diskusija par to, vai Latvijā tirgotie kartupeļi nav indīgi. Lieta tāda, ka Facebook lietotāja Vija Kilbloka dalījusies ar fotogrāfiju, kurā redzami zaļi kartupeļi lieveikalā.

“VARBŪT KĀDS ZINA, KĀ TUR IR AR TO KAITĪGO VIELU SOLANĪNU, KURA RODAS KARTUPEĻOS, JA TIE KĻŪST ZAĻI? VAI TĀDUS TIEŠĀM DRĪKST TIRGOT? VAI JAUNLAIKU PIRCĒJI UN PĀRDEVĒJI VISPĀR ZINA PAR ŠĀDU INDI? VARBŪT DOMĀ, KA FRANČU KARTUPELIM BŪT ZAĻAM IR NORMĀLI. KATRĀ ZIŅĀ LIELVEIKALOS PĀRSVARĀ KARTUPEĻI TIEK TURĒTI LABI APGAISMOTI UN PAR TO ZAĻUMU, PAT ASNOŠANU, NEVIENS NESATRAUCAS,” RAKSTA KILBLOKA.

Tikmēr citi Facebook steigušies diskutēt, kā tad īsti ir – vai zaļus kartupeļus var ēst. Diskutētāji sadalījušies divās frontēs. Daļa uzskata, šādi kartupeļi ir indīgi un lietot uzturā tos nav ietecams. Tādi kartupeļi noderot sēklai, bet cilvēka veselībai kaitējot.

“Labāk šos nepirkt un neēst. Kaut esmu novērojis, ka tieši šoziem vairums kartupeļu audzētāju ir lielāks īpatsvars zaļo kartupeļu, nekā citus gadus.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...