Divi Pavisam Intīmi Noslēpumi, Kas Vīrietim Liks BŪT Kā Pilnīgi Trakam Jūsu Dēļ

Pamēģiniet izstāstīt viņam kādu erotisku stāstu, taču sāciet to ar pavisam ikdienišķu sarunu (piemēram: “Es redzēju kādu filmu…” vai “Man draudzene stāstīja…”).

Varat savu vīrieti savaldzināt ar tiešu pavēli, rotaļīgā un uzreiz ne visai saprotamā formā – pakļaujiet viņu.

 

Esiet godīgas
Jebkurš vīrietis kādreiz ir sapņojis par to, kā būtu nodarboties ar seksu kopā ar ļoti valdonīgu un ārkārtīgi kaislīgu sievieti. Tad neliedziet savam vīrietim šo iespēju un atklājiet savu iekšējo lauveni, kas tā vien grib sagūstīt savu ēsmu.

Izmēģiniet savaldzināt savu vīrieti vietās, kur viņš vismazāk gaidīs jūs to izdarām: pastaigas laikā, klusā teātrī, mašīnā, ciemos pie draugiem, vai jebkur citur.

Ja atrodaties mājās, noraujiet savu vīrieti nost no televizora ar juteklisku masāžu, kurā izmantojat ēteriskās eļļas. Eksperimentējiet ar sev pieejamiem materiāliem – piesieniet viņu pie gultas ar zeķubiksēm vai uzlieciet viņam rokudzelžus. Uzdejojiet viņam, lēnām izģērbjoties, un mazliet parotaļājieties ar sevi. Lai viņš pamokās, jo nevar jums pieskarties!

Laimīgas seksuālās dzīves pamatā ir spējas mazliet parotaļāties un vienmēr būt atvērtiem pret visu jauno. Esiet neparedzamas, un, gadījumā, ja nolēmāt spert vēl nebijušu soli, dariet to ar vislielāko pārliecību.

Pastāstiet par šo arī savām draudzenēm, jo seksuālās dzīves uzlabošanai idejas vienmēr noderēs.

Avots

loading...