Visu Latviju satricina, kas Šausmīgs! Bērnudārzā tiek žņaugts un sists mazs bērns! Bērniņš aizvests slimnīcā

Runājot par to, kas notiek šādās situācijās, tas vienkārši nav normāli, jo tas var notikt ar ikviena bērniem, kuri ir atstāti uzraudzībai bērnudārzā. Šis pavisam noteikti kārtīgi liks aizdomāties pirms izvēlēsieties, kurā tad īsti bērnudārzā nodot savus jaukos bērnus. Visa esošā situācija bijusi īpaši nepatīkama, ka tas viss aizgājis līdz slimnīcai, video sižetam un publikācijām internetā. Šajā saistībā vecāku aizdomas ļoti ātri apstiprinājās, diemžēl, tad jau bija par vēlu! Laiks nedaudz aplūkot visu situāciju, kas īsti notika un ar ko tas beidzās. Jāpiebilst, ka kaut kas šāds Latvijā nav noticis jau tiešām labu laiku, bet šis ir vienkārši pāri visām robežām!

Pie zināmā raidījuma “BezTabu” ļoti steidzīgi devās satraukta māte, kura norādīja to, ka pirmskolas izglītības iestādē ar nosaukumu “Kastanītis” Talsos, regulāri notiekot bērnu emocionāla un fiziska vardarbība. Skumjākais ir tas, ka daudzi vecāki to nemaz pat nezina, kas notiek ar viņa bērnu bērnudārzā. Diemžēl viņas sešgadīgais bērniņš jau kopš šī gada vasaras ir “Kastanītis audzēknis.” Bērnudārzā mācās arī tādi bērni, kuriem ir īpašas vajadzības, līdz ar to tur strādājošajiem ir jābūt ļoti adekvātiem, saprotošiem un jāapzinās lietu nopietnību. Māte ar asarām acīs stāsta, kas notika ar viņas mazo bērnu un kā tas viss tālāk vispār beidzās.

Stāsta nepatīkamā daļa sākas tieši tajā, ka māte bija intereses pēc pieteikusies šajā bērnudārzā par sētnieci, lai būtu tuvāk savam bērniņam un vērotu visu notiekošo tuvāk. Jau pavisam drīz atklājās, kas tik tiešām nepatīkams. Viens no lielākajiem incidentiem, kam pati bijusi lieciniece bija tāds, ka trīs citi bērni smagi piekāvuši viņas dēlu. Esot ticis sists pa galvu un krūšu rajonu. Taču tas bija tikai iesākums, jo notika, kas vēl briesmīgāks, kam pat īsti negribas noticēt!

“Šajā situācijā auklītes vispār pat normāli nereaģēja uz notiekošo,” stāsta māte. Viņa savām acīm redzējusi to, ka bērns, kurš piekakājis pamperu tika emocionāli pazemots, kas vispār nav pieļaujams šādā iestādē, kur par katru bērnu īpaši jārūpējas. Tomēr tieši šis pēdējais incidents ir bijis pats vājprātīgākais, kas pielicis punktu pilnīgi visam.

Konkrētajā incidentā atkal cietējs bija viņas bērns, kas noticis pavisam nesen. Kā izrādās bērns pats rādījis, ka ticis ne tikai žņaugts, bet arī saņēmis sitienus ar kulakiem pa vēderu. Bērns sūdzējās par ļoti spēcīgām vēdera sāpēm, tāpēc nekavējoties tika aizvests uz slimnīcu, kur pamatoti radās aizdomas par liesas plīsumu. Pēc paziņojuma nekavējoties tika nosūtīti uz Rīgu. Atbraucot uz Rīgu, konstatēja vēdera sieniņas acīmredzamus sasitumus. Skumjākais gan ir tas, ka Bez Tabu bērnudārza vadība tikties tik tiešām nevēlējās. Telefoniski tika pateikts, ka visa konkrētā situācija un notikušais tiekot risināts.

Vai Jūsuprāt, kas tāds vispār ir pieļaujams? Ja bērns ciešs jau, kuro reizi, bet neviens vispār neliekas ne zinis, līdz bērns nonāks slimnīcā?

loading...