Eļļa, Kas Iznīcina Līdz Pat 98% Krūts Vēža Šūnu Tikai 72 Stundās!

Pēdējo gadu laikā ēteriskās eļļas ir kļuvušas par  dusmy iemeslu. Tas nemaz neizbrīna, jo tie sniedz daudzus ieguvumus veselībai, piemēram, noskaņojuma pastiprināšanai, stresa ārstēšanai, infekciju cīņai un sāpju mazināšanai. Terapeitiskās pakāpes ēteriskās eļļas tiek destilētas no augu ziediem, lapām vai mizas, un tās sniedz gan fiziskas, gan psiholoģiskas priekšrocības. Hipokrāts, zāļu tēvs, norādīja timiāna terapeitiskos lietojumus elpošanas problēmu ārstēšanā.

 Timiāna ēteriskā eļļa ir ļoti spēcīgs antioksidants, kas atbalsta gremošanas, nervu, imūnsistēmu un elpošanas sistēmu. Tas ir pieildīts ar timolu, vienu no dabiski sastopamajiem “biocīdiem”, kas iznīcina kaitīgus organismus.

Ņemot vērā to, ka timiāns ir vietējais Vidusjūras reģionā, tas nav pārsteidzoši, ka tā ir galvenā sastāvdaļa Vidusjūras virtuvē. Tiek uzskatīts, ka tas varētu izskaidrot to, ka grieķu sievietēm ir mazāk nekā puse iespējas iegūt krūts vēzi nekā amerikāņu sievietēm.

 Turcijas Celal Bayar Universitātes pētnieku komanda veica pētījumu, lai noskaidrotu, kā savvaļas timiāns ietekmē krūts vēža darbību.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...