Esiet ļoti uzmanīgi! Obligāti aizlīmē sava datora kameru – Pretējā gadījumā var notikt šis…

Kameras mūsdienās ir sastopamas it visur, telefonos, planšetdatoros un ikvienā portatīvajā datorā, ja šis dators nav viens no pirmajiem taisītajiem. Tādēļ arī kāpj nozieguma līmenis, tieši izmantojot šīs kameras. Daudzi jau tiek informēti, lai uzmanīgi lieto savus personiskos datus. Kā arī nedot tos svešiem cilvēkiem, pat tuviniekiem, jo tie var izmantot tos savā labā.

Pateicoties šīm tehnoloģijām, jūs esat apdraudēti. Hakeri piekļūst jūsu kamerām, un redz, kas notiek jūsu dzīvē. Lielās korporacijas ir paziņojuši, ka labākie hakeri var piekļūt jūsu ierīču kamerām. Pat federālās izmeklēšanas biroja galvenais direktors Džeimss Komijs vienā no intervijā esot teicis, ka arī savu datora kameru viņš rūpīgi aizlīmējis.

To viņš izdarījis pēc tam, kad uzzinājis par “uzbrukumu” kādam no viņa kolēģiem. Nav noslēpums, kd FIB vadītājam un viņu cilvēkiem vajadzētu būt uzmanīgiem, jo lietas ko viņi raksta datoros ir lietas, ko cilvēkiem nevajadzētu redzēt.

Ja kāds redzētu ko viņi ievada datorā, var būt apdraudēta citu cilvēku drošība. Toties kādēļ būtu jāaizlīmē kamera visiem cilvēkiem, ne-tikai augstāk pārstāvošajām amatpersonām?

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...