Haizivs Uzbruks Dzīvajā Ēterā : Fotosesijas Laikā Zem Ūdens Tiek Sakosta Pasaules Slavena Modele

Modelei bija liela, plēsta brūce kreisajā potītē, sāpes bija neizturamas.

Atsaucoties uz Camsoda.com, Mollijas potītē iekodusi 3 metrus gara citronhaizivs, lai gan šī haizivju suga tiek dēvēta par mierīgu un relatīvi nekaitīgu cilvēkiem.

Haizivs uzbrukumu var aplūkot video:

Par laimi Mollijai viss ir kārtībā, un viņa ziņo saviem faniem, ka atveseļošanās notiek labi.

Intervijā modele atklāj: „Vēlos pateikties saviem faniem par lielo atbalstu, ko viņi snieguši atveseļošanās laikā pēc haizivs uzbrukuma. Par laimi brūcei ir uzliktas tikai 20 šuves. Man viss ir kārtībā. Tas nav tik slikti. Man jebkurā gadījumā bija lieliska pieredze un nu man ir stāsts, ko vienmēr varēšu pastāstīt.”

Lai nu kā, daudzi tiešraides skatītāji uzbrukumam netic. Skeptiķi apgalvo, ka tas bijis tikai mārketinga triks, un brūce ir nevis kodums, bet gan speciāli iegriezta.

Atsaucoties uz portālu Vocativ.com, viss pasākums bijis aizdomīgs, jo, neskatoties uz visām kamerām, kas vērstas uz modeli, varbūtējais haizivs kodiens netika nofilmēts.

Turklāt, Brūss Rohrers, tūroperātora „Florida Shark Diving” īpašnieks, apgalvojis, ka pirms pāris mēnešiem, modele pati ir runājusi ar viņu un vaicājusi par haizivs uzbrukuma inscinēšanu. „Mēs nekavējoties atteicām.”

Viņš papildināja: „Mēs esam par haizivīm un par savvaļas dzīvi, un vēlamies parādīt haizivju svarīgumu, nevis parādīt to ļaunumu.”

Rohners par parādījis īsziņu, ko modele viņam nosūtījusi. Tajā bija attēls ar dziļu brūci kājā, un zem tā teksts: „Tikai vēlējos parādīt, kā kodiens varētu izskatīties. Tas izskatās pēc maza griezuma. Mēs to uztaisījām, kamēr šodien ar r tevi runājām. Zinu, ka esat haizivju mīļotāji un nevēlaties tās parādīt no sliktās puses.”

Vai uzbrukums bija īsts vai tikai mārketinga triks?

loading...