Iepērcies Lielveikalā? Tu Katru Dienu Ēd Indi, Nevis Dabīgus Produktus! Laiks Iemācīties Atšķirt Dabīgus Tomātus No Ģenētiski Modificētiem

Pats biedējošākais ir tas, ka mūsu veikalu plauktos apmēram 40 – 50 % augļu un dārzeņu ir ģenētiski modificēta. Tomēr ģenētiski modificētos produktus ar aci atpazīt ir gandrīz vai neiespējami.

Lai pilnībā pārliecinātos, kurs produkts ir īsts un kurš ģenētiski modificēts, Jums nāksies tos abus vest uz laboratoriju, lai veiktu analīzes un tikai tad zināsiet, kurš ir dabīgs un kurš ģenētiski modificēts. Tomēr ir kādas labas ziņas!

14810

Cilvēki, kuri ikdienā pērk dažādus augļus un dārzeņus zin, cik ilgi saglabājas un izskatās svaigi augļi. Ģenētiski modificētie augļi un dārzeņi vienmēr ir ideālā formā, tie ļoti ilgi saglabā savu svaigumu, kā arī uz tiem nekad nenosēžas mušiņas un kukaiņi, jo šie produkti ir vistīrākā inde. Ja veikalā redziet samērā lielus, sulīgus un ļoti pievilcīgus tomātus, tad atcerieties, ka tie pavisam noteikti ir ģenētiski modificēti. Ja tomātus jau esat nopirkuši, tad pārbaudīt mājas apstākļos tos ir samērā vienkārši. Griežot ģenētiski modificētu pārtiku, tā nezaudēs savu formu, kā arī nesulosies, kā tas būtu, ja tiktu griezts īsts tomāts. Esiet piesardzīgi un sekojiet līdzi, ko pērkat veikalā!

loading...