Iepērcies Lielveikalā? Tu Katru Dienu Ēd Indi, Nevis Dabīgus Produktus! Laiks Iemācīties Atšķirt Dabīgus Tomātus No Ģenētiski Modificētiem

Ar katru dienu pieaug neapmierināto patērētāju sūdzības par to, ka lielākās pasaules korporācijas joprojām speciāli turpina radīt un pārdot ģenētiski modificētu pārtiku, kas būtībā ir salīdzināma ar vistīrāko indi.
Daudzas pasaules valstis cenšas aizliegt šo ģenētiski modificēto pārtiku tomēr lielās korporācijas izdomā daudz jaunu un gudru gājienu, kā šajās valstīs būtu iespēja ievest šos augļus un pārtiku.

Viena no viņu stiprākajiem gājieniem – viņi piedāvā iespēju valstīm iegādātiem tonnām šos ģenētiski modificētos augļus, pretī prasot ļoti mazas naudas. Laikam ejot viņi paceļ cenas, jo valsts atļāvuši šos ģenētiski modificētos augļus ievest, līdz ar to rodas pilnīgs haoss. Tomēr runa iet par to, cik kaitīgi ir šie mākslīgi audzētie augļi un dārzeņi.

14810

Lielākā daļa noteikti prasīs – kāpēc šādi produkti vispār ir izveidoti? Šis viss sākās ar to, ka pasaules bagātākās valstis bija nolēmušas glābt Āfriku un līdz ar to sākt radīt burtiski mākslīgu pārtiku.

Viss bija veiksmīgi un plāns arī izdevās, tomēr laikam ejot izrādījās, ka ģenētiski modificēto pārtiku uz Āfriku aizliedza vest vispār, jo lielie valsts vīri uzskatīja, ka šī ģenētiski modificētā pārtika būs daudz bīstamāka, tāpēc nolēma, ka šiem cilvēkiem labāk būs badoties, nekā ēst šādu pārtiku.

Šķir nākamo lapu un uzzini šokējošo patiesību

loading...