Nostradamus 2018. gada Prognozes: Pravietis pavisam drīz paredz šausmu lietas. Gada izskaņā būs pats trakākais…

Nostradamus ir runājis, un tas varētu būt labs laiks nopūst putekļus no jūsu sastādītā saraksta. Pravieša prognozes par 2018. gadu acīmredzot nav tik lielas, ar baumām par Trešā pasaules kara, dabas katastrofām un visa veida neveiksmēm. Protams, ir viegli noliegt prognozes kā absolūtu absurdu, bet ir svarīgi atcerēties, ka daži no Nostradamus pravietojumiem ir biedējoši precīzi.

III Pasaules karš. Pēc Nostradamus domām, mēs varam sagaidīt 27 gadu garu pasaules karu starp diviem lielajiem spēkiem. Karš sāksies pēc tam, kad būs pieaudzis trešais antikrists. Nav skaidrs, kurš tieši ir trešais antikrists.

Zemestrīces. Mēs varam sagaidīt postošas ​​zemestrīces 2018. gadā. Nāves gadījumu skaits būs augsts. Vai Kalifornijas vainas līnijas varētu tikt skartas?

Palielināts paredzamais dzīves ilgums. Pozitīvi piebilstot, Nostradamus prognozēja, ka mūsu dzīves ilgums palielināsies līdz pārsteidzošam 200 gadu vecumam. Viņa aprēķini var būt nedaudz kļūdaini, bet vispārējā tendence ir pareiza. Šķiet, ka mēs dzīvosim ilgāk.

Citas prognozes. Vēsturiski, par ko Nostradamus bija pareizs? Zinātnieki apgalvo, ka viņa pravietojumi ir tik noslēpumaini, ka tie ir atvērti interpretācijai, tāpēc cilvēkiem ir tendence piešķirt tiem nozīmi. Daudzi uzskata, ka Nostradamus pareizi prognozēja Hitlera cēloni pie varas un trešo reihu. Daži domā, ka Nostradamus arī paredzēja Trampa prezidentūru, atsaucoties uz Nostradamus atsaucēm uz bīstamu “viltus trampu”.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...