Sieviete izmisīgi meklēja pēc palīdzības. Nonākot slimnīcā viņa histēriski sāka raudāt!

Jauna sieviete izmisīgi meklēja palīdzību, līdz saprata, ka viņai nepieciešama ginekologa palīdzība! Viņa ar mokām devās uz slimnīcu un sameklēja pirmo ginekologu, kas varēja palīdzēt. Sieviete ar asarām acīm kliedza, ka ka jau atkal ir stāvoklī, tacu pirmajam mazulim pat vēl nav gadiņš. Turpinājumā viņa klusītēm izteicās : “Es nevēlos, lai man ir otrs bērns, man jau viens ir!”

Ginekologs centās savaldīties un mierīga balsī atbildēja : “Es Jūs ļoti labi saprotu, jo šādi gadījumi jau ir bijuši un centīšos palīdzēt. Taču pats svarīgākais, ko vēlos jautāt, ko tieši Jūs sagaidāt no manis kā no ginekologa?”

Sieviete smalkā balsī atbildeja, ka vēlas , lai grūtniecība tiktu pārtraukta. Ginekologs uz brīdi centās padomāt, ko teikt, tāpēc iestājās klusums uz aptuveni minūti. Pēc minūtes viņs tiešām izdomāja reālu variantu kā sievietei palīdzēt un teica : “Es izdomāju! Šis būs efektīvs un drošs veids kā Jums palīdzēt!”

Sieviete pēkšni sāka smaidīt un nodomāja, ka ginekologs būs piekritis veikt visas nepieciešamās darbības, lai atbrīvotos no bērniņa vēderā…

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

loading...