Nostradamus 2018. gada Prognozes: Pravietis pavisam drīz paredz šausmu lietas. Gada izskaņā būs pats trakākais…

Asteroīdi, kodolkarš. Citi ir interpretējuši Nostradamus pravietojumus, lai paredzētu brīdinājumus par nenovēršamām asteroīdu sadursmēm, kodolkara un citiem katastrofāliem notikumiem. Šķiet, ka pastāv atkārtota tēma: beigas ir tuvu. Protams, šīs baumas mēdz izplatīties katru gadu.

Kas zinātniekiem sakāms. Daži zinātnieki ir veltījuši visu savu karjeru, interpretējot Nostradamus pravietojumus. Daudzi piekrīt, ka Nostradamus faktiski ir nolēmis, ka pasaules beigas notiks 3797. gadā. Ne 2018. gadā. Tomēr nav grūti atrast veidu, kā manipulēt ar Nostradamus izmantoto matemātiku, lai drīzumā tuvinātu datumu. lai baidītu cilvēkus, kuri tic pravietojumiem.

Kas bija Nostradamus? Maikls de Nostredams dzimis 1503. gadā Saint-Remy-de-Provence, Francijā. Viņš bija izcils aptiekārs, un daudzi to uzskatīja ka viņš redz nākotni. Viņš uzrakstīja Les Prophetes, viņa pravietojumi par nākotni, kas ir noslēpumaini precīzi par dažiem vēsturiskiem notikumiem.

Interpretējot viņa tekstus. Nostradamus ir saņēmis prognozes par Londonas Lielo ugunsgrēku, Francijas revolūciju, Hitlera tikšanas pie varas, Trampa prezidentūru un 11. septembri. Tas nozīmē, ka interpretācijas bieži vien stiepjas, un Nostradamus nav šeit, lai izskaidrotu sevi vai izskaidrotu, ko viņš domāja.

Galamērķis vienmēr ir tuvu. Cilvēki ir interpretējuši Nostradamus pravietojumus, lai ilgu laiku prognozētu pasaules beigas. Mēs esam bijuši armagedona malā katru gadu, katru gadu ilgu laiku. Tas ir pietiekami, lai saglabātu nelielu daudzumu sazvērestības teorētiķiem pastāvīgā nepatīkamā stāvoklī,

Spilgts prāts. Nostradamus bija arī ārsts. Viņš pavadīja lielu daļu savas dzīves, ārstējot pacientus, kas cieš no mēra. Viņa ārstēšanas metodes tika uzskatītas par progresīvām. Tajā laikā ārsti regulāri praktizēja asiņu pārliešanu un ievadīja eliksīrus, kas satur toksiskus materiālus, piemēram, dzīvsudrabu. Nostradamas pacientu palīdzības metodes bija atšķirīgas; viņš deva saviem pacientiem vitamīnus, iedrošināja viņus ēst zemu tauku daudzumu un iegūt svaigu gaisu.

Ķecerības maksājumi. Nostradamus dzīvoja inkvizīcijas laikā. Vienā brīdī viņa neuzmanības komentārs par reliģiju uzcēlās, līdz tieka apsūdzēts par ķecerību. Viņš varēja izvairīties no apšaubīšanas, ceļojot pa Eiropu, vienlaikus palielinot savu izglītību un prasmes.

Prognozes. Nostradamus sāka ierakstīt viņa prognozes, kad viņš apprecējās ar savu sievu un veiddoja ģimeni. Viņa prognozes balstījās uz astroloģiju, okultu un dažādām zinātnes nozarēm. Viņa pirmais almanahs tika publicēts un Francijas iedzīvotāji to labi uzņēma. Tas mudināja Nostradamus turpināt rakstīt un ierakstīt savus pravietojumus.

Neskaidrs raksts Kā un kāpēc Nostradamas tekstus interpretē tik daudzos veidos? Viņa raksts ir neskaidrs, un viņš bieži vien izvairījās no konkrētu datumu saraksta. Daudzi cilvēki ir “interpretējuši” savus tekstus ar savu darba kārtību savā prātā. Pēc dažu domām, bailes cīņā pret cilvēkiem ir laba metode, kā tos kontrolēt un manipulēt ar tiem.

Mantojums Pēc Nostradamus nāves viņa pravietojumiem turpināja pieaugt popularitāte. Viņa teksti joprojām tiek lasīti šodien, un viņam ir bijusi liela ietekme uz vairākām zinātnes jomām un okultiem. Viņš ir pazīstams arī kā sapņotājs un īstenojot patiesību caur savu pieredzi.

Gaida negaidīto. Tātad, jūs vienmēr varētu lasīt dažus Nostradamas tulkotos tekstus un veidot savu secinājumus. Pēc dažu domām, esam nolemti. Saskaņā ar citiem, mēs dzīvosim līdz 200 gadu vecumam. Mēs vienkārši gatavojamies uz jebko.

loading...