Ir piepildījies baiss Vangas pareģojums, drīz notikšot, kaut kas vēl baisāks…

Kamēr mēs katru jauno gadu atzīmējam par neapšaubāmo nākotni, kas mums ir priekšā, un, cerot, ka šī nenoteiktība nāk no spilgtākajām nokrāsām, mums ir dažas tradīcijas, kuras mēs katru gadu praktizējam. Mēs radām “Jauns gads, jauns es”s olījumu sev un saviem draugiem sociālajos medijos, un mēs ejam tiešsaistē, pārskatot prognozes par nākotni no tā sauktajiem mistiķiem un citiem iespējamajiem redzētājiem. Tas ietver līdzīgi cilvēkus un astoņkājus.

Starp šiem mistiķiem ir Baba Vanga, akla bulgāru mistiķe, kura nomira 1996. gadā, bet prognozēja līdz pat 51. gadsimtam, kad viņa teica, ka pasaulei būs beigas.

Pazīstama kā “Nostradamus no Balkāniem”, vecā dāma ir slavenāka par pravietojumu, ko viņa 1989. gadā radīja par 11. septembra uzbrukumu, kad viņa teica, ka “Amerikas brāļiem” uzbruks tērauda putns. Man riebjas būt tehniskam, bet lidaparāti ir izgatavoti no alumīnija!

Vēl viens viņas kredīts bija viņas prognoze, ka Eiropa pārtrauks savu eksistenci, kad beigsies 2016. gads. Kamēr tas izklausījās kā Armagedons, cilvēki sāka interpretēt to kā Brexit, kas izraisīja konfliktu vairākus mēnešus pēc tam, kad Lielbritānijas parlaments balsoja par Eiropas Savienības atstāšanu 2016. gada jūnijā.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...