Ir piepildījies baiss Vangas pareģojums, drīz notikšot, kaut kas vēl baisāks…

Uzgaidiet, ja jūs uzskatāt Baba Vanga kā orakulu, viņa arī teica, ka Baraks Obama kļūs par pēdējo ASV prezidentu. Iespējams, ka Donaldu Trampu, kā prezidentu bija grūti redzēt pat bulgāru dāmai!

Nākot uz to, ko viņa domā, ka pasaule būtu 2018. gadā, viņa veica divas prognozes. Viens no tiem ir ļoti milzīgs zinātnisks atklājums, ka atradīs jaunu enerģijas veidu uz planētas Venēra. Līdz šim nav plānots doties uz Venēru, šķiet, ka viņas prognozes būtu izpildītas!

Baba Vanga arī paredzēja, ka Ķīna pārņems Amerikas Savienotās Valstis ekonomiskajā spēkā! Nevēlētajām sekām, kāda ietekme uz cilvēkiem notiek nekonkrētām prognozēm reālos notikumos, ir saistīta ar apstiprinājuma neobjektivitāti, tendenci meklēt informāciju, kas apstiprina pašu uzskatus vai interpretē informāciju tā, kā tas notiek.

Tas ir līdzīgs Barnum efktam vai Forer efektam. Šī parādība apraksta to, kā cilvēki vispār apzīmē vispārīgos personības aprakstus kā tādus, kas tieši viņiem ir, un liek domāt, ka horoskopi un psihika ir precīzi.

loading...