Šī Vecā Kundze Atteicās No Vēža Ārstniecības – Tā Vietā Viņa Nolēma Darīt, Kaut Ko Pavisam Nenormālu!

Vēzis ir viena lieta, ko es nenovēlētu pat savam ļaunākajam ienaidniekam. Ļoti daudzas dzīves šī slimība ir skarusi vienā vai citā veidā. Kopš vēzis ir kļuvis par lielu veselības apdraudējumu, jaunas metodes tā ārstēšana parādās, salīdzinoši, bieži, jo attīstās gan medicīna gan zinātne.

Par nožēlu, vēzis, joprojām, paņem miljoniem dzīvību ik gadu. Saņemt šādu diagnozi nav viegli nevienam. Reakcijas ir dažādas, no šoka līdz bailēm un skumjām.

Neparasta reakcija ir miers un samierināšanās. Bet tieši tā reaģēja 90 gadus vecā Norma saņemot šo diagnozi. Ārsti piedāvāja vairākas ārstniecības iespējas, bet viņa pateica, ”Nē, paldies.” Viņa saprata, ka 90 gadu vecumā viņa ir gana daudz darījusi.

Viņas vīrs aizgāja aizsaulē 67 gadu vecumā, tagad viņu nekas nesaistīja viņas mājās, Mičiganā. Viņa nolēma izmantot šo diagnozi kā ieganstu, lai darītu visu to, ko nebija sanācis izdarīt visā iepriekšējā laikā. Viņā sagādāja treileri un devās apceļot valsti kopā ar savu ģimeni. Viņa ir devusies lieliskā ceļojumā, kuru arī dokumentē. Apskatiet šīs fotogrāfijas no šīs sievietes lieliskā, pēdējā ceļojuma.

1

Iepazīstieties ar Normu. Lai arī 90 gadu vecumā saņēmusi vēža diagnozi, tas viņu ne mirkli netraucē. Tā vietā, lai skumtu, viņa apceļo valsti un bauda piedzīvojumus.

2

Disnejlenda ir ļoti loģiska vieta kur sākt šo ceļojumu. Ja šī ir priecīgākā vieta uz zemes, vai pārējam nebūtu jābūt kā kritumam? Ne tad ja runa ir par Normu.

Šķir nākamo lpau un lasi raksta turpinājumu!

loading...