Rotaslietas, kuras iegādāties savai meitenei

jw3

Tirkīza kaklarota Lielākajai daļai sieviešu patīk kaklarotas, kurās ir akmeņi – tirkīzs ir ļoti skaists akmens, kas nav arī pārlieku dārgs. Jā, to nav iespējams pieskaņot pie jebkura apģērba, tomēr tas ir tieši tas, kas padarīs to tik īpašu.

jw4

Saskaņoti gredzeni Tie būs kā jūsu mīlestības apliecinājums. Lai padarītu gredzenus vēl īpašākus, vari tajos iegravēt jūsu vārdus vai arī vienkārši kaut ko jauku, kas viņai atgādinās par tevi, kad nebūsi blakus.

jw5

Kaklarota ar gravējumu Sirsniņas forma un gravējums – izklausās kā klišeja, tomēr tas ir ļoti jauki un iepriecinās pilnīgi jebkuru meiteni.

jw7

Rokassprādze ar tekstu Galvenais ir pārliecināties, ka viņa nēsā rokassprādzes, jo ne katrai sievietei tādas patīk. Izvēlies rokassprādzi, kurā ir kāds īpašs teksts – vari to izdomāts pats un pasūtīt vai arī iegādāties jau esošu, kurā vienkārši ir kāds mīļš teksts.

jw8

Gredzens Dāvinot gredzenu, svarīgākais ir to uzdāvināt tā, lai meitene to nepārprastu. Tu taču nevēlēsies, ka viņa domās, ka bildini viņu. Tāpat arī izvēlies gredzenu, kas neizskatās pēc saderināšanās gredzena.

564

Auskari Svarīgākais ir izvēlēties auskarus, kuri nav pārspīlēti lieli vai krāšņi. Pietiks ar maziem sudraba vai zelta auskariņiem, kuriem ir interesanta forma.

 

loading...