Iesāc Savu Rītu Ar Lieliskām Brokastīm! Šie 15 Pārtikas Produkti Ir Bez Kalorijām, Bet Ar Veselu “Tonnu” Barības Vielām – Izmēģini!

Mēģinot jebkura treniņa vai diētas programmu, vai jebkuru būtisku izmaiņu savā uzturā vienmēr konsultējieties ar ārstu.
15 uzturvielu brīvā pārtika

Selerijas – Selerijs ir jūsu klasikā nulle kaloriju pārtikai. Sastāv galvenokārt no ūdens, līdz brīdim, kad jūs esat darījuši visu, košļājuši, jūs droši vien esat iztērējuši vairāk kaloriju nekā jūs esat patērējis. 100 gramu porcija satur tikai 16 kalorijas. Tikai nevajag pārspīlēt ar šķīdumu vai pastu vai kādu papildinājumum, kam jūs parasti dodat priekšroku.

Brokoļi

Brokoļi ir viens no maniem visu laiku mīļākajiem dārzeņiem. Ar vok pannu pagatavoti vai kā puses, es mīlu tos. Tas ir lieliski, jo tie satur tonnu ar šķiedrvielām, kas palīdz jūsu gremošanas sistēmai, un pat dažādas augu olbaltumvielas. Ir tikai 34 kalorijas 100 gramu porcijā.

Āboli

52 kalorijas uz 100 gramu porciju, ābolos ir vairāk kaloriju, nekā lielākajā daļā pārtikas šajā sarakstā. Bet piepildīti ar šķiedrvielām, antioksidantiem, vitamīniem, minerālvielām, viņi ir vairāk nekā vērti. Personīgi, man patīk apēst vienu ābolu kā uzkodu starp pusdienām un vakariņām, lai apturētu mani no pavērsiena apēst, kaut ko daudz mazāk veselīgu.

Gurķi

Izaudzis gurķis bija viens no retajiem dārzeņiem, ko man patika ēst. Piepildīti ar ūdeni, tie ir lieliski mitrināšanai un garšīgi, ja pievieno krūku ūdens. 16 kalorijas uz 100-gramiem, tie ir ar ļoti maz kalorijām unir lielisks papildinājums jebkuriem salātiem.

Apelsīni

Es neesmu liels apelsīnu cienītājs, bet to veselības ieguvumi ir nenoliedzami. Piepildīti ar C vitamīnu, apelsīni nonāk tikai pie 47 kalorijām 100 gramu porcijā, tas ir ievērojami mazāk, nekā daudziem citiem augļiem.

Kāposti

Kāposti ir zināmi, lai palīdzētu cīņai ar vēzi un sirds slimībām. Tas var arī palīdzēt jums zaudēt svaru, uz 100 gramiem nāk tikai 25 kalorijas. Es mīlu kāpostu zupa, un tā ir lieliska zupa, ko mīlēt, jo tā ir tik uzņemšana un ir tik maz kalorijas.

Ziedkāposti

Ziedkāpostiem ir pretiekaisuma īpašības, un var palīdzēt jūsu sirds un gremošanas sistēmai. Tā satur tikai 25 kalorijas uz 100 gramu daudzuma, un to var izmantot, lai pagatavotu garšīgas picas garožas. Varat pat sadedzināt vairāk kaloriju gatavojot, nekā jūs būsiet to izdarījuši ēdot to.

Spargeļi

Grilēti sparģeļi vasarā ir viens no maniem mīļākajiem papildus ēdieniem. Tas aizpilda jūsu vēderu, bet nav daudz kaloriju, tikai 20 uz 100 gramu porciju.

Virziņkāposti

Virziņkaposti ir viens no visvairāk uzturvielu bagāto produktu, kas ir atrodami. Tikai 49 kaloriju jums un tonnu šķiedrvielas, vitamīni, minerālvielas, fitoķīmijas un olbaltumvielas. Jūs varat mēģināt pagatavot virziņkāpostu čipsus, ielieciet to salātos, vai es pat regulāri ēdu to kā tīteņus.

Sēnes

Diezgan daudz visi sēņu veidi ir ar zemu kaloriju skaitu. Gailenēs ir tikai 38 kalorijas uz 100 gramu porciju, atmatenēs tikai 22. Ievieto tos mērcē, vai sautē, vai pat uztaisi no tām Burgerus; viņas neko nekaitē, bet pazemina garšu un barības vielas.

Burkāni

Burkāni ir ne tikai labi jūsu redzei. Viņiem arī ir pretiekaisuma īpašības, ir dabas diurētiķi, un var palīdzēt stabilizēt cukura līmeni asinīs. Viss, kas ir, ir tikai 41 kalorija uz 100 gramu porciju.

Briseles kāposti

Briseles kāposti ir krustziežu dzimtas augi, piemēram, brokoļi, kāposti, un ziedkāposti, un tiem ir daudz tās pašas priekšrocības, tai skaitā ir maz kaloriju (tikai 43 uz 100 gramiem). Bet tie nav ikviena mīļākie dārzeņi. Mana māsa nicina tos.

Arbūzi

Arbūzs ir vēl  viens no vasarā mīļākajiem augļiem. Tik salds un sulīgs – kurš varētu nojaust, ka tam ir tik maz kaloriju? Tikai 30 un 100 gramu porciju un satur slodzes labvēlīgos antioksidantus, tas ir vainu-brīvajai ārstēšanai. Tas ir pat zināms, lai uzlabotu vielmaiņu. Tikai pārliecinieties, lai overindulgent– kaut par tā godu esmu vainīgs es.

Cukini

Cukini ir tikai 17 kalorijas uz 100 gramu porciju. Es mīlu to pagatavot vok pannā vai makaronu mērcē, bet jūs varat tos izmantot tonnām dažādos veidos, pat maizē.

Sīpoli

Sīpoli ir sākumpunkts daudzām dažādām receptēm. Kad es nezinu, ko es daru virtuvē, es vienmēr sākt ar dažu sīpolu cepšanu pannā, lai iegūtu kādu sākotnēju garšu. Ir patīkami zināt, ka es neesmu pievienojis daudz kaloriju, tikai 40 uz 100 gramiem. Tie ietver arī izdevīgus flavonoīdus.

loading...