Ikdienā lieto bankomātus? Jau stājušās spēkā pavisam nepatīkamas izmaiņas, kuras ietekmēs arī Tevi!

Esošajā situācijā tik tiešām jau ir pagājis neliels laiciņš kopš šīm konkrētajām izmaiņām un to ieviešanas, tomēr kā izrādās daudzi cilvēki par to joprojām nezina un var saskarties ar pavisam nepatīkamu situāciju, kura rezultātā pazaudē savu naudu, paša nezināšanas dēļ. Ja agrāk vēl uz dažādām situācijām varēja “izbraukt” ar salīdzinoši mazām problēmām, tad tagad viss ir mainījies un cilvēki otreiz tādu pašu kļūdu vairs noteikti nepieļaus! Lais ķerties klāt, kas tad šobrīd ir noticis un kā tas ietekmēs visu tālāk.

Vai Tu ikdienā izmanto bankomātus? Ja Tu tos lieto, tad vari nedaudz samulst, jo konkrētās izmaiņas, kuras stajušās spēkā jau labu laiku, daudzi joprojām nezina un tieši šī iemesla dēļ ir cilvēki, kuri saskaras ar šīm nepatīkamajām problēmām. Ja savas aizmāšības dēļ vai “skriešanas” dēļ savu karti ievietosi savas bankas karti citā bankas bankomātā, tad pēc sekojošām darbībam varēsi saskarties ar pavisam nepatīkamu pārsteigumu un tas būs vēl tikai sākums.

Lai vienkāršāk izprastu šo situāciju varam nosaukt pavisam vienkārsu piemēru. Ja Tu ikdienā lieto swedbank karti un netīšām vai skriešanas dēļ, vai arī tāpēc, ka blakus nav tava bankomātu – ievietosi to DNB bankomātā. Par naudas izņemšanus Tev tiks noņemta papildus komisija 2.85 Eiro apmērā, kā arī veseli 2 procenti no visas izņemtās naudas summas. Teiksiet, ka diezgan nepatīkami, vai ne? Tomēr pagaidiet, tas pat vēl nav viss. Ja agrāk bijām pieraduši, ka naudu varēja brīvi izņemt no jebkura bankomāta, tad pašlaik tas tā vairs nestrādā!

Ja no bankomāta vēlēsies izņemt tikai nieka 5 Eiro, ko daudzi bankomāti pats vairs neatļauj, lai gan piedāvā tādu opciju, vienīgā iespēja izņemt būs 10, kuri būtu paredzēti pusdienām, jo darba kafejnīcā pēkšņi nestrādā karšu sistēma. Tev no 10 Eiro tiktu noņemta nost 2.85 Eiro komisija, kas trešā daļa no visas summas. Tomēr laiks parunāt par reāliem dzīves gadījumiem, kad cilvēks nolēma izņemt 1000 Eiro, taču ne savā bankomātā. Protams, ka tiek paņemta komisija 2.85 Eiro neatkarīgi no summas, kas vēl tik tiešām nebūtu nekas traks, tomēr atcerēsimies par šo 2% komisijas maksu, kas no visas summas būs vēl 20 Eiro klāt. Beigās sanāca, ka no 1000 vajadzīgajiem Eiro, cilvēks zaudēja 22.85 Eiro, ko uzdāvināja bankai savas nezināšanas dēļ un tādu gadījumu nav retums.

Esiet ļoti uzmanīgi un nākami reizi noteikti meklējiet sev atbilstošo bankomātu, jo pretējā gadījumā būs ne tikai pamatīga nesapršana, bet arī pazaudēta nauda vienkārši savas nezināšanas dēļ.

loading...